Mucize Doktor Son Bölüm Çocuk Oyuncu Filiz Kimdir?

Avatarayınlanan s
658 0
Mucize Doktor Dizisi Son Bölüm Çocuk Oyuncu Filiz rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Nisa Sofiye Aksongur diziye 17. bölümde konuk oyuncu olarak katılacak. Sevilerek izlenen Dizide her hafta konuk oyuncular genelde hasta olarak diziye dahil oluyorlar. Son bölümde bu oyuncular arasına giren küçük oyuncu Nisa Sofiye Aksongur dizide kalp sorunu yaşayan filiz karakteri ile ekranlarda olacak. 
, Mucize Doktor Son Bölüm Çocuk Oyuncu Filiz Kimdir?
Mucize Doktor Son Bölüm Çocuk Oyuncu Filiz Kimdir?

Sevilen dizinin 9 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelmesi bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde Ali Vefa’ya olan duygularını açığa çıkaran Nazlı ve onun duygularını öğrenen Ali’nin maceralarının yanı sıra hastaneye gelen hastalar ve onlara konulan teşhislerde dizi hayranlarının en çok merak ettiği konular. 

Mucize Doktor Çocuk Oyuncu Filiz
Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak katılan çocuk oyuncu Nisa Sofiya Aksongur 7.koğuştaki Mucize filminde canlandırdığı rolü ile herkesten tam not almayı başarmıştı. Mucize Doktor dizisinde de yine başarılı bir oyunculuk sergileyeceğinden emin olduğumuz küçük oyuncuya başarılar diliyoruz. 
, Mucize Doktor Son Bölüm Çocuk Oyuncu Filiz Kimdir?
Mucize Doktor Filiz 
Mucize Doktor 17.bölüm Çocuk Oyuncu Filiz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizi hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünden kolaylıkla paylaşabilirsiniz. 
Ali Vefa ve Nazlı Aşkı Diziyi Olumsuz etkiler mi? Konusunda Yorumlarınızı bekliyoruz. 

İlgili Yazı

Hangisi Hamam Bölümü değildir

Gönderen - Kasım 23, 2019 0
Hangisi Hamam Bölümü değildir ?IlıklıkSoğuklukUsturalıkKöpüklük Kim Milyoner Olmak İster 23 Kasım sorusunun doğru cevabı izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Yarışmacı…
, Gazeteci Oya Doğan dizi sitesi açtı!

Gazeteci Oya Doğan dizi sitesi açtı!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Gazeteci-yazar Oya Doğan’ın kurucusu olduğu www.dizidoktoru.com medya sektörüne yeni soluk getirme hedefiyle açıldı. Televizyonu merkezine alan ama kültür sanatla olan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir