Mucize Doktor Son Bölüm Dizi Kıyafetleri

Avatarayınlanan s
817 0
Mucize Doktor 20.Bölüm Dizi Kıyafetleri dizinin konusu kadar dikkat çeken bir başka detay. Özellikle Hastanenin idari personelinin giydiği kıyafetler dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Özellikle Beliz ve Kıvılcım’ın giydiği elbiselerin marka model ve fiyatları izleyenler tarafından dikkatle takip edilmektedir. 
, Mucize Doktor Son Bölüm Dizi Kıyafetleri
 Mucize Doktor Son Bölüm Dizi Kıyafetleri 
Mucize Doktor Son Bölüm Beliz’in Kıyafetleri
, Mucize Doktor Son Bölüm Dizi Kıyafetleri
 Mucize Doktor Son Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Dizide yönetici kadrosunda yer alan Beliz Ferman’ın sevgilisi. Beliz giydiği elbiseler ile dizide oldukça şık giyinen bayanlar arasında yer alıyor. Beliz’in giydiği elbise ve taktığı aksesuar ve takılar hakkında yorum bölümünden merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. 
Mucize Doktor Son Bölüm Kıvılcım’ın Kıyafetleri
Mucize Doktor dizisinde Beliz’in üvey annesi olan Kıvılcım hanımın giydiği elbiseler ve taktığı aksesuar ve takılar ile adeta dizinin en güzel giyinen oyuncuları arasında yer alıyor. Kıvılcım’ın kıyafetleri hakkında yorum bölümünden merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. 
Mucize Doktor dizisi 19.bölümü ile yine izleyenleri ekranları başında Ali Vefa’nın küçük Büşra’nın ameliyatı için 10 yıllık hastane kayıtlarını ezberlemesini izlerdi. dizide ayrıca Ali Vefa küçük bir oyun yaparak Adil hoca ve onun aşkı Başhemşireye mesaj atarak onları buluşturmayı ve konuşturmayı başardı. Dizinin son bölümünde Ali Vefa ayrıca Nazlı’ya da sevdiğini kendi yöntemleri ile söyledi. 
Mucize doktor dizisinde bu sefer hastaneye genç bir kızı kurtarırken yüzünden yaralanan bir hasta geldi. Hastanın çenesinin ve ağzının kapatılması gerekir iken Ali Vefa bulduğu yöntem ile ilk defa denenecek bir yöntem ile Ameliyata karar verildi. Küçük Betül’ün ameliyatını Ferman hocadan almayı başaran Ali Vefa Betüş’ün hastaneden kaybolması ile küçük bir şok yaşar. 
Ferman hoca bu bölümde Kahramanlık konusunda zaman zaman Ali Vefa ile tartışırken sonunda onun dediğine bir şekilde geliyor. Ferman hoca yaptığı sınavda Ali Vefa ve Nazlı başarılı oldu. Yüzünden yaralanan hastanın ameliyatı sırasında bir pıhtı yüzünden ameliyat biraz zor geçse de başarılı bir şekilde tamamlanır.

Mucize Doktor 20.bölüm Fragmanı 

Gülin Hemşireden bitki çayı isteyerek onun dosyalardan uzaklaşmasını sağlayan Betüş’ün dosyayı gördükten sonra hastaneden kaçmasına Ali Vefa da dahil olmak üzere hemen herkes oldukça üzülür. Küçük Betüş ise dışarıda Ali Vefa’yı takip etmektedir. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir