Mucize Doktor Yapışık ikizler Kim? Gerçekte Yapışık mı?

Avatarayınlanan s
3166 0
Mucize Doktor dizisi 17. bölüm de hastaneye gelen ve kafalarından birbirine yapışık olan ikizler rol icabı oluşturulmuş karakterlerdir. Daha önce de Kalp atışı isimli dizide benzer rolde oynayan oyuncular hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Mucize Doktor kübra Kim Tuğçe’nin Ablası 

Mucize doktor ada ve arya isminde diziye dahil olan yapışık ikizlerin gerçek isimleri İpek ve Elif işçi. Ameliyatları 6 sonra yapılacakti ancak durum değişti ve hemen ameliyat olmaları gerekti. ameliyatları başarılı bir şekilde gerçekleşen ikizler ameliyat sonrası uyanmaları gerekirken uyanmadılar. 

Birinden alınacak olan böbrek diğerine nakil olduktan sonra durumları değişen ikizlerin hemen ayrılma ameliyatı yapılmasına karar verildi. Dizinin ana kahramanı Ali vefa bu duruma oldukça şaşırır. Mucize doktor Ada ve Arya Kimdir diye merak edenler detayları yazımızın devamında bulabilir.

, Mucize Doktor Yapışık ikizler Kim?  Gerçekte Yapışık mı?
Mucize Doktor Yapışık ikizler Kim?  Gerçekte Yapışık mı?  

Mucize Doktor Yapışık ikizler Kim?  Gerçekte Yapışık mı?  

Sevilen dizi Mucize doktor tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 17. Bölüm fragmanında ekranlara gelen yapışık ikizler hastanede doktor Ferman tarafından birbirinden ayrılmak amacı ile ameliyat edilecek. Mucize doktor yapışık İkizler ameliyat sonrasında uyanmamaları doktorları şaşırtır. Bu zamana kadar uyanmaları gerekir derler. Tahminimize göre Yapışık ikizler yan yana getirildiklerinde tekrara uyanacaklardır diye tahmin etmekteyiz. Zira Yapılan ameliyata konuk olarak gelen Beyin Cerrahi Mucize doktor Suat da katılmış ve ameliyat çok başarılı geçmişti.

Bu oyuncular hakkında bilgiler vermeye geçmeden önce Ali Vefa ve Nazlı dizinin son bölümünde Lunaparka gider. Ali ile Nazlı Lunaparkta iken Çalan Şarkı ise dizi hayranları tarafından oldukça beğenilir. 

Mucize Doktor Elif ve Irmak İşçi Kimdir?
Dizide Ada ve Arya karakterlerini canlandıran oyuncuların gerçek isimleri Elif ve Irmak İşçi’dir. Oyuncular hakkında pek fazla detaylı bilgi olmadığı için sizlere instegram adresini veriyoruz. irmakisci

Irmak İşçi Resmi 

, Mucize Doktor Yapışık ikizler Kim?  Gerçekte Yapışık mı?
Irmak İşçi Resmi 
Kalp Atışı isimli Dizide de yer alan video
İlgili Yazı

O Ses Türkiye Doğuş Kimdir

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O ses Türkiye yarışmasına İstanbul ilinden katılan Oğuz aynı zamanda amatör olarak oyunculuk yapıyor. Daha çok yabancı şarkılar seslendiren Oğuz’u…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir