Müjgan Öldü mü? Yılmaz Çocuğu Öğrenecek mi?

Avatarayınlanan s
694 0

Müjgan Öldü mü? Yılmaz Çocuğu Öğrenecek mi? 

Müjgan Öldü mü? Yılmaz Çocuğu Öğrenecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son bölümün son anlarında bebeğini halası ile Yılmaz’a gönderen ve su doldurduğu küvette bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan Yılmaz’ın karısı  Müjgan’ın ölüp ölmediği merak konusu oldu. Diğer yandan dizide en çok merak edilen konu ise hapisteki Züleyha’nın Demir’e mahkemede söylediklerine kızarak çocuğun babasının Yılmaz olduğunu söylemesini Fekeli’den ister. 

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Öldü mü? 

Yılmaz ile evli olan Doktor Müjgan yaptıkları sonrasında hem vizdan azabı hemde Yılmaz’ı kaybetmenin verdiği bunalım ile evde intihar girişimde bulunmuştur. Peki Müjgan ölecek mi? 
, Müjgan Öldü mü? Yılmaz Çocuğu Öğrenecek mi?
Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Öldü mü? 

Yemin.org Tahmini- Müjgan’ı halası yaralı olarak bulur. Çok fazla kan kaybeden Müjgan hastaneye kaldırılarak kurtarılır. Zira bu aşamada ölerek diziden ayrılması dizinin sona gelmesi anlamı taşır. Her bu ihtimal gerçek olursa Yılmaz ve Züleyha arasında hiç bir engel kalmaz.

Yılmaz Oğlunu Öğrenecek mi? 


Dizinin yeni bölüm fragmanında Demir mahkemede Züleyha hakkında hiç bir şeyi hak etmediğinden bahsederek muhtemelen ondan şikayetçi olur. Bu duruma oldukça fazla sinirlenen Züleyha ise oğlu Adnan’ın babasının Yılmaz olduğunu söylemesi için Fekeliye bu konuyu söyler. Dizi hayranlarının en çok merak ettiği konu ise Yılmaz’ın oğlundan haberinin olup olmayacağı konusu olur. 
, Müjgan Öldü mü? Yılmaz Çocuğu Öğrenecek mi?
Yılmaz Çocuğu Öğrenecek mi 
Yemin.org tahmini- Bizim tahminlerimize göre her ne kadar Züleyha Fekeli ye oğlunun babasının Yılmaz olduğunu söylese de Fekeli bu konuyu Yılmaz’a söylemeyecektir. Çünkü buı arada doktor Müjgan’ın intihar etmesi ile Yılmaz’ın onunla ilgilenmesi durumları sebebi ile Fekeli çocuk olayından Yılmaz’a bahsetmeyecek ve daha sonrada Züleyha bu konuyu söylememesini isteyecektir. 
Arka sokaklar Dizisi Aslı Komiser hakkında detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi Müjgan karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığı ile Yılmaz’ın çocuğundan haberi olup olmayacağı hakkında yorum ve tahminlerinizi bekliyoruz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir