, Nehir Erdoğan, mesajını Kenan Doğulu’nun şarkısıyla verdi!

Nehir Erdoğan, mesajını Kenan Doğulu’nun şarkısıyla verdi!

Avatarayınlanan s
123 0

Yemin.org / Detay – Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu’nun dün paylaşılan klibini instagram hesabından yayınlayan Nehir Erdoğan, verdiği mesajlarla dikkatleri çekti.

Benim Adım Melek dizisinde Melek karakterine hayat veren oyuncu, bir süredir setin durması nedeniyle kendini karantinaya almış durumda. Dizinin yeni bölümlerini ne zaman çekileceği de henüz bilinmiyor.

Bu süreçte zaman zaman instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Nehir Erdoğan, Kenan Doğulu’nun klibi üzerinden doğaya yönelik mesaj verdi.

Erdoğan, “Canım güzel gezegenimiz, lütfen iyileş. Barışalım. Bebeğimizden, atamıza, ağacımızdan, tüm hayvanlarımıza bir arada, sağlıkla, sevgiyle, saygıyla yeniden başlayalım. Söz, bu sefer seni çok güzel koruyacağız. Affet bizi, barışalım…” diye yazdı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

, Ata Demirer berberliğe başladı!

Ata Demirer berberliğe başladı!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Ünlü komedyen Ata Demirer, esprilerine bir yenisini daha kattı. Demirer, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile birçok…

Milyoner 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplar

Gönderen - Ocak 23, 2020 0
Milyoner yarışması 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplarını bu bölümde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sevilerek izlenen Milyoner Olmak İster Yarışması haftada…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir