, Nilperi Şahinkaya’nın elinde doğdu, elinde öldü!

Nilperi Şahinkaya’nın elinde doğdu, elinde öldü!

Avatarayınlanan s
445 0

Yemin.org /Detay – Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, koronavirüs salgını öncesinde Aynen Aynen isimli dizide rol almasının yanı sıra Yeni Hayat isimle Kanal D’nin iddialı projesine de başlamıştı. Ancak salgın ile birlikte setler iptal oldu.

Evinde koronavirüsten korunmak için kendini karantinaya alan oyuncu, zaman zaman parka çıkarak yürüyüş yapıyor. Paylaşımlarında takipçilerine evlerinde kalma tavsiyesinde bulunan oyuncu, farklı ev hallerini de yayınlıyor. Oyuncunun son paylaşımı ise hayranlarını üzdü.

Nilperi Şahinkaya,elinde büyüyen kedisinin yine kendi ellerinde ölümünün üzüntüsünü instagram hikaye bölümünden paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlanan kedisini veterinere götüren ve hayatta tutmak için elinden geleni yapan oyuncu, üzücü haberi verdi.

“Benim güzel kızım, evimde doğdu, kollarımda doğurdu, kollarımda öldü” diye video mesaj paylaşan oyuncu,”Yaşattığın tüm güzellikler için teşekkür ederim kızım” diyerek de veda etti.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Baraj Dizisi Nazım Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Mart 14, 2020 0
Baraj Dizisi Nazım Kimdir? Baraj dizisi Nazım karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Feyyaz Duman 1982  tarihinde Mardin ilinde dünyaya gelmiştir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir