, Nurgül Yeşilçay, sağlık çalışanları için elini taşın altına koydu!

Nurgül Yeşilçay, sağlık çalışanları için elini taşın altına koydu!

Avatarayınlanan s
31 0

Yemin.org / Detay Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, koronavirüs ile hayatları pahasına savaş vermekte olan sağlık çalışanları için düzenlenen bir kampanyaya katılacağını duyurdu. Bir süredir evinde dinlenmekte olan, yaptığı paylaşımlarla da karantina günlerinden bazı detayları takipçilerinin beğenisine sunan oyuncu, önemli bir duyuru yaptı.

Instagram hikaye bölümünden paylaşım yapan oyuncu, Kadıköy civarında yaşayanların örgütlendiği yardım kampanyası ile ilgili duyuruyu hesabından yayınladı ve kendisinin de katkı vereceğini belirtti.

Yeşilçay, “Komşun olarak katılmak isterim. Sağlık çalışanlarına kumanya hazırlayıp gönderiyoruz pazartesi günü” diye de not düştü.

Estetik ve Plastik Cerrah Aysun Bölükbaşı’nın başlattığı kampanyayı duyurarak geniş kitleleri harekete geçiren Nurgül Yeşilçay’a Bölükbaşı da “Canım komşum bir tanedir O. Desteğin için teşekkür ederiz” diyerek paylaşımda bulundu.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Alpay kimdir?

Gönderen - Ocak 28, 2020 0
Ramo Dizisi Alpay kimdir?  Ramo Dizisi Alpay ile Ramo’nun artık birlikte çalışacaklarını Yavuz bey söyler. Ramo bu duruma hiç memnun…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir