, Nurgül Yeşilçay’ın saçma bulduğu animasyon çalışması!

Nurgül Yeşilçay’ın saçma bulduğu animasyon çalışması!

Avatarayınlanan s
197 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, ev halkı ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bir animasyon hazırladı.Videoya çeken ve yayınlayan oyuncu, çok saçma bulduğunu da ekledi.

Sosyal medyadan ilginç paylaşımları ile dikkat çeken ünlü oyuncu, hayranlarını kimi zaman güldürüyor kimi zaman düşündürüyor. Nurgül Yeşilçay, 23 Nisan için de hazırladıkları animasyonu paylaştı.

Oyuncu, “23 Nisan için şahane bi animasyon hazırlamak için yola çıktık! Dünyanın en saçma animasyonu oldu” diyerek videosunu yayınladı.

Seslendirme, efekt ve senaryoyu kendilerinin hazırladığını anlatan Nurgül Yeşilçay, esprili üslubuyla “Ne izledim ben şimdi diyeceksiniz” şeklide de mesaj bıraktı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

o ses Türkiye Erdi Terzibaş

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O ses Türkiye Erdi Terzibaş Rize Ardeşenli. Sivas Cumhuriyet Üniversitesinden mezun. O Ses Türkiye yarışmasında seslendirdiği Halide isimli şarkı ile…

Mucize Doktor Funda Gerçek Adı Yaşı

Gönderen - Şubat 18, 2020 0
Mucize Doktor Funda Kimdir?  Mucize Doktor Funda rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Ebru Aytemur hanım İstanbul ilinde 1988 yılında dünyaya…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir