O Ses Türkiye Alkan Dalgakıran Kimdir?

Avatarayınlanan s
261 0
O Ses Türkiye Mehmet Alkan Dalgakıran  o Ses Türkiye Yarışması adayların jüri üyelerini döndürmek için mücadeleleri ile tüm heyecanı ve hızı ile devam ediyor. Sevilerek izlenen yarışmada artık yavaş yavaş jüri üyelerinin takımları doldu. 
, O Ses Türkiye Alkan Dalgakıran Kimdir?
O Ses Türkiye Mehmet Alkan Dalgakıran Kimdir?

O Ses Türkiye Mehmet Alkan Dalgakıran Kimdir?

Seda hanım Beyaz Bey Hadise hanım ve Murat Boz takımları artık sonlara doğru geldi. O Ses Türkiye yarışmasında 15 Aralık 2019 Pazar akşamı sahne alan Mehmet Alkan hakkında jüri üyeleri  finali göreceğinden emin olduğunu söylerken yarışmacı ekran başındakiler tarafından da büyük bir beğeni aldı. 

O Ses Türkiye Alkan seslendirdiği şarkı stüdyodakiler dahil jüri üyelerinde kendisine hayran bıraktı. Acun bey kimi seçeceği konusunda kendisinin de büyük bir merak içinde olduğunu ifade etti.
O Ses Türkiye 15 Aralık Sahne alan O Ses Türkiye Mehmet Alkan Dalgakıran yarışmacı önce sebebini söyleyerek kimin takımında olmak istediği konusunda seçimini yaparak finale kadar ilerleye bileceğinin sinyallerini şimdiden verdi. 

O Ses Türkiye Mehmet Alkan Dalgakıran Yalova’dan katılıyor. O Ses Türkiye’nin kendisi için son basamak olduğunu ifade eden yarışmacının bir de grubu var. Yarışmaya abisi ile birlikte katılan Alkan geceye damga vuran isim oldu.
, O Ses Türkiye Alkan Dalgakıran Kimdir?
O Ses Türkiye Mehket Alkan Dalgakıran Kimdir?
O Ses Türkiye Alkan için bütün jüri üyeleri döndü. Hadise ve Beyaz bloglanırken Murat Boz bu sesin finali göreceği konusunda oldukça iddialı konuştu. Seda Sayan ise Murat Boz ne veriyorsa 10 katı diyerek kendi takımında olması için dil döktü.

Beyaz ise yarışmada bloglanmasa kendisini seçeceğini söyledi. Hadise ise O Ses Türkiye gerçek dostluğun kalmadığını söyleyerek Murat’ı seçmesini söyledi.

O Ses Türkiye Alkan Kimi Seçti?

o Ses Türkiye Alkan Dalgakıran Murat Boz ve Seda Sayan ikilisi arasından Seda Sayan’ı seçti.

O Ses Emir Ertan Hakkında Detaylar için tıklayınız

İlgili Yazı

Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı?

Gönderen - Aralık 28, 2019 0
Babil Dizisi Çoçuk Oyuncu Deniz Gerçek Beren Kasımoğulları’dır. 2011 yılında dünyaya gelen çocuk oyuncu Deniz Babil dizisi ile ilk dizi…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir