O Ses Türkiye Emir Ertan Kimdir

Avatarayınlanan s
445 0
O Ses Türkiye Emir Ertan İstanbul ilinde yaşıyor. Müziğe erken yaşlarda başlayan Emir kendi bestelerini de yapıyor. O Ses Türkiye katılmasını hazır olmasına bağlayan yarışmacı şarkı söylerken hislerini seyircilere yansıtmak olduğunu söylüyor. 

O Ses Türkiye Emir Ertan Kimdir

o Ses Türkiye Yarışmasında 15 Aralık Pazar günü sesleri ile jüri üyelerinin ezeli bir şekilde rekabet etmelerini sağlayan yarışmacılardan olan O Ses Emir Ertan  yarışmada seslendirdiği şarkı ile herkesi büyüledi. Jüri Üyelerinin senin mutlaka bir albümün olması gerekir diyerek övgüyle bahsettiği yarışmacı final yolunda önemli isimlerden birisi olacaktır tahminimizce. 
, O Ses Türkiye Emir Ertan Kimdir
O Ses Türkiye Emir Ertan Kimdir
Sevilerek izlenen yarışma programında 15 Aralık akşamı yarışmanın son dakikalarında sahne alarak bütün jüri üyelerini kendisine döndürmeyi başaran isim oldu. Yarışmanın artık bu aşamasının sonlara gelmesi sebebi ve jüri üyelerinin takımlarının dolmasıyla jüriyi döndürmek oldukça zor. 
O Ses Türkiye yarışmasında son bölümde sesi ile bütün jüriyi döndüren ve oldukça iddialı vaatlerin verildiği Yalova’lı yarışmacı Alkan Dalgakıran hakkında merak ettiğiniz konular için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Yarışmanın bu akşam yayınlanan bölümünde Müslüm filminde rol alan İbrahim Kendirci’nin kardeşi Zeliha’da yarıştı. Seda ve Murat Boz’un döndüğü Zeliha Seda Sayan’ı seçerek tarzına daha yakın olduğunu söyledi.

O Ses Türkiye Emir Ertan Kimi Seçti?
Emir Ertan yarışmaya babası ve nişanlısı ile katılırken Murat Boz Beyazı blogladı. o Ses Türkiye Emir Ertan’nın nişanlısı Tokatlı olduğunu söyleyerek Seda Sayan’a göz kırpmasının ardından Hadise son hamleyi yaparak Seda Sayan’ı blokladı.

O Ses Türkiye Emir Ertan yarışmada Murat Boz’u seçerek onun takımında yer aldı.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir