O Ses Türkiye Ezgi Uysal Kimdir

Avatarayınlanan s
399 0
O Ses Türkiye Ezgi Uysal 22 yaşında mersinde yaşıyor ancak adanalı üniversite de endüstri mühendisliği okuyor. aynı zamanda sahne de alan  O  ses Türkiye yarışmasına  3. defa katılıyor. Yarışmaya arkadaşı başvuru yapmış. O Ses Türkiye yarışmasına 1 Aralık Pazar akşamı yayınlanan bölümde tüm jüri üyelerini kendisine döndürmeyi başaran yarışmacı sesi ile adeta herkesi büyüledi. Seda Sayan yarışmacı için uzun yol sesi derken Beyaz ise hayatı boyunca duyduğu muhteşem seslerden birisi olarak nitelendirdi. 

O Ses Türkiye Ezgi Uysal Kimdir 

Sevilerek izlenen Tv 8 ekranlarının başarılı yarışması tüm heyecanı ile devam ederken 1 Aralık akşamı yayınlanan bölümde sahneye son dakikalarda çıkan yarışmacı ekran başındaki izleyenler dahil herkesi büyüledi. Seslendirdiği …….. şarkı ile 4 jüri üyesinin hepsini döndürmeyi başaran yarışmacı bu sene o Ses Türkiye yarışmasında şimdiden finale adını yazdıracağı konusunda büyük sinyaller verdi. 
, O Ses Türkiye Ezgi Uysal Kimdir
O Ses Türkiye Ezgi Uysal Kimdir 
O ses Türkiye yarışmasında yavaş yavaş artık jüri üyelerinin takımları dolmaya başlarken artık elemelere doğru adım adım ilerleniyor. Geçen sene finale 3 yarışmacı göndermeyi başaran Beyaz oldukça iddialı yarışmacıları takımına alırken Hadise’nin takımı da bu sene göz dolduran takımlardan birisi olma yolunda ilerliyor.

o Ses Ezgi uysal yarışmada Beyaz’ı seçerek onun takımında mücadele edecek. 

İlgili Yazı

Chef’s Arena Tüm Yarışmacılar

Gönderen - Kasım 28, 2019 0
Kanal D ekranlarında yakında başlayacak olan yeni yarışma programı Chef’s Arena toplamda 8’i erkek ve  8’i kadın olmak üzere 16…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir