O Ses Türkiye Görme Engelli Yarışmacı Eyüp Sultan Kimdir

Avatarayınlanan s
362 0
O Ses Türkiye Eyüp Sultan 49 yaşında Kars’lı. Evli olan yarışmacı İstanbul ilinde yaşıyor. Harmanım Ben Harmanım Türküsü ile 1 Aralık Akşamı yayınlanan bölümde sahne alan O Ses Türkiye Görme Engelli Yarışmacının kim olduğu ve kariyeri izleyenler tarafından oldukça merak edildi.Müzik İnanılmaz Aşk Mutluluk bir sevinç bir coşku üzüntü her şey müzik ifadeleri ile sahneye bayan birisinin yardımı ile çıkan ve tüm jüri üyelerini kendisine döndürmeyi başaran görme engelli yarışmacı oldukça duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. 
, O Ses Türkiye Görme Engelli Yarışmacı Eyüp Sultan Kimdir
O Ses Türkiye Görme Engelli Yarışmacı Eyüp Sultan

Hadise yarışmacı için ses ve karakterin yıkıldığını dile getirirken, Beyaz ise sesin içinde bir yaşanmışlık olduğunu ve bu sese bayıldığını ifade etti. O Ses Türkiye Görme Engelli yarışmacı ise 4 jüri üyesinin kendisine dönmesi sonrasında bir okulda olduğunu kendisini 4 tane öğretmeni olduğunu ancak bir tanesinin sınıf öğretmeni olacağını söyledi. 
, O Ses Türkiye Görme Engelli Yarışmacı Eyüp Sultan Kimdir
O Ses Türkiye Görme Engelli Yarışmacı Eyüp Sultan

O Ses Türkiye  Görme Engelli Eyüp Sultan kimi Seçti?

Sevilerek izlenen O Ses Türkiye yarışmasında 1 Aralık Pazar akşamı yarışan ve görme engeli bulunan yarışmacı için bütün jüri üyeleri dönmüşlerdi. Yarışmacının hangi jüri üyesini seçeceği konusunda güzel bir konuşma yapan Eyüp Sultan Hadisenin şarkısını söyleyerek onu seçtiğini söyledi ve onun takımında yer aldı.
O Ses Türkiye Görme Engelli Yarışmacı Eyüp Sultan Sorusuna cevap verdiğimiz yazımız burada sona erdi. Yarışmacı ve seslendirdiği eser yayınlandığında sitemizde yerini alacaktır.

Sevilerek izlenen O Ses Türkiye yarışmasında artık yavaş yavaş düello zamanı geliyor. Jüri Üyelerinin takımları artık iyice doldu. Bu da düelloların yaklaştığına işaret.

O Ses Eyüp Sultan ilk olarak Aynalar şarkısını seslendirdi. Bir süre jüri üyeleri ile sohbet eden yarışmacı ardından Fikrimin İnce gülü Şarkısı ile izleyenleri adeta büyüledi.

O Ses Türkiye Görme engelli Yarışmacının Söylediği Aynalar Şarkısı Sözleri 

Harmanım ben harmanım
Kırk satırlık fermanım
Yok dizimde dermanım

Eyletmen beni
Söyletmen beni
Ağlatman beni
Aynalar aynalar

Hüznüm sizde görünür
Saçım beyaz bürünür
Yaşarken de ölünür

Eyletmen beni
Söyletmen beni
Ağlatman beni
Aynalar aynalar

İster anam darılsın
İster babam darılsın
Vuran elim kırılsın

Eyletmen beni
Söyletmen beni
Ağlatman beni
Aynalar aynalar

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir