O Ses Türkiye Gürcistanlı Sofia Kimdir?

Avatarayınlanan s
204 0
O Ses Türkiye yarışmasının 8 Aralık akşamı yayınlanan 21. Bölümünde sahne alan ve Gürcistanlı Sofia yarışmacı seslendirdiği şarkı ile tüm jüri üyelerini kendisine hayran bırakan yarışmacı hakkında detaylar yazımızın devamında. Beyaz’ın deyimi ile yarışmanın ismi O Ses ise işte o ses bu ses diyerek yarışmacıyı överken, Hadise ise 9 yıldır bu programda olduğunu ve böyle bir ses duymadığını ifade etti. Ağzım açık Dinledim hale inanamıyorum diyerek yarışmacıyı öven Hadise gibi Seda Sayan’da mest olduk diyerek yarışmacıyı çok beğendiğini dile getirdi. Murat Boz ise şarkı içerisin de resmen aktın diyerek benimsin diyerek yarışmacıyı almak istediğini dansı ile belli etti.
, O Ses Türkiye Gürcistanlı Sofia Kimdir?
O Ses Türkiye Gürcistanlı Sofia Kimdir? 

O Ses Türkiye Gürcistanlı Sofia Seakasvili Kimdir? 

O Ses Türkiye yarışmasında 8 Aralık Pazar Akşamı yarışan ve dişlerinde tel olan yarışmacı güzel sesi ile tüm jüri üyelerini kendisine döndürmeyi başardı. Hadise yarışmacıyı ayağa kalkarak alkışlarken Beyaz ise yakında başlayacak olan Beyaz Show programında sana vokal yaptıracağım diyerek onu kendi takımına çağırdı. 
O Ses Türkiye hayranlarının büyük bir merak içinde beklediği yarışmacının kim olduğu izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Hadise’nin bu kadar iddialı konuşması sonrasına Beyaz’ın iş teklif ettiği yarışmacı söylediği Sail isimli yabancı şarkı ile büyük bir alkış aldı. O Ses Türkiye artık yavaş yavaş Beyaz Hadise Murat ve Seda’nın takımları dolmaya başladı. o Ses 21. bölüm fragmanında bahsedilen yarışmacının bu sene finallere kalıp kalmayacağı ise bir diğer merak edilen soru oldu.

O Ses Türkiye Sofia Kim? 

O ses Türkiye yarışmasında 21. Bölümde merak edilen yarışmacı hakkında detayları buradan az sonra paylaşacağız.

O Ses Türkiye Gürcistanlı Yarışmacı Sofia Hangi Şarkıyı Söyledi? 

O Ses Türkiye Sofia yarışmacının seslendirdiği ve şarkı Bang Bang şarkısıdır.

İki kere şarkı söyleyen yarışmacıya Murat BOZ’un da ısrarı ile Türkçe bir şarkı daha seslendirdi. Sezen Aksu şarkısı olan Bu Gece Şarkısını seslendiren Sofia’yı almak için Beyaz Babam Gürcü diyerek onu kendi takımına almak istediğini ve ona vokal yaptırmak istediği vaatlerini sundu

O Ses Türkiye Sofia Kimi Seçti?


Gürcistan ülkesinde de O Ses yarışmalarına katılan Sofia Murat Boz’u seçerek onun takımında yer aldı.  İlgili Yazı

O Ses Burak Kartal Kimdir?

Gönderen - Ocak 17, 2020 0
O Ses Türkiye Burak Kartal yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Hayko Çepkine olan benzerliği ile dikkatleri çeken yarışmacı 8 senedir sahnelerde. Seslendirdiği…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir