o Ses Türkiye Özgün ve Sevgilisi Gürsu Kimdir

Avatarayınlanan s
476 0
o Ses Türkiye Özgün ve Sevgili Kimdir? sorusu programın yayınlandığı 26 Ekim Cumartesi akşamına damga vurdu. Sevilerek izlenen yarışma programında tüm jüri üyelerini kendisine döndürmeyi başaran yarışmacının sevgilisini Acun bey herkesin tanıdığını söyledi.
, o Ses Türkiye Özgün ve Sevgilisi Gürsu  Kimdir
o Ses Türkiye Özgün ve Sevgili Kimdir

o Ses Türkiye Özgün ve Sevgili Gürsu Kimdir

Seslendirdiği şarkı ile herkesi etkilemeyi başaran O Ses Özgün hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. 
, o Ses Türkiye Özgün ve Sevgilisi Gürsu  Kimdir
o Ses Türkiye Özgün ve Sevgili Kimdir
Yarışmada daha önce sahne alan ve Haydar Haydar şarkısını seslendiren yarışmacının sevgilisine bütün jüri üyeleri döndü. Hadisenin finalde olacağını söylediği yarışmacıyı tüm jüri almak için çaba gösterdi.

, o Ses Türkiye Özgün ve Sevgilisi Gürsu  Kimdir
o Ses Türkiye Özgün ve Sevgili Kimdir
Gürsu için Beyaz Seda Sayan’ı blokladı. Gürsu ise aklında hiç bir isim olmadığını söyledi. Gürsu ise kafasında bir isim olmadığını belirterek Hadisi hanımı seçti. hadise ise adeta şok geçirdi.

O Ses Gürsu Kimdir?

Athena’nın Serseri Mayın şarkısını o kadar başarılı seslendirdi ki seyirciler “bir daha” diyerek tezahüratta bulundu. Acun Ilıcalı da seyircilerin bu isteğini kırmadı ve yarışmacının şarkıyı bir kez daha söylemesine izin verdi.


Konservatuar mezunu olan Gürsu Çavuşoğlu 1990 Adana doğumlu bir şarkıcı. Enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Gürsu, Acun’un “Söylemek istediğin başka bir şarkı var mı” deyince ‘Haydar Haydar’ şarkısını okudu

Çukurova üniversitesinde doktor olan Özgün ile birlikte sevgilisi Gürsu birlikte daha sonra Sezen Aksu’ya ait bir şarkı seslendirdiler. Özgün ise Murat Boz’u seçti ve onun takımında yarışmaya devam etti.

İlgili Yazı

Dallı ve benekli İpekli Kumaş hangisidir

Gönderen - Ocak 11, 2020 9
Dallı ve benekli İpekli Kumaş hangisidir Sandal Kayık İskele Kürek https://www.yemin.org/2020/01/srtlanlara-daha-yakn-olan-hangisidir.html Hangisi, dallı ve benekli çeşitleri de olan eskiden kullanılan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir