O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir

Avatarayınlanan s
240 0
O Ses Türkiye Sibel benekli 46 Yaşında İstanbul’dan Katılıyor. 25 yıldır vokalistlik yapan Sibel benekli hanım Elimde Değil şarkısı ile 22 Aralık akşamı sahne aldı. 

O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir

, O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir
O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir
O Ses Türkiye yarışmasında Sibel Benekli’nin oğlu da O Ses Türkiye yarışmasında bugün yarışan Doğuş’un annesi. Oğlu Doğuş gibi Hadise haricindeki diğer tüm jüri üyelerini kendisine döndürmeyi başaran Sibel benekli hanım aynı zamanda Murat Boz un müziğe yeni atıldığı dönemlerde çalışmaları olduğunu ve vokalistlik yaptığını ifade etti.

Sibel ve oğlu Doğuş daha sonra birlikte düet yaparak yabancı bir şarkı seslendirdiler. Anne ve oğul olaral yarışmaya ilk katılan ikili olma özelliğini gösteren  yarışmacılar oldukça alkış aldı.

o Ses Türkiye Doğuş ile ilgili detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Şimdilerde Köyceğiz’de yaşayan Sibel hanımın oğlu Beyaz da kendisi ise Seda Sayan’ı seçerek yarışmada Seda hanımın takımında yer aldı. 

İlgili Yazı

Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı?

Gönderen - Aralık 28, 2019 0
Babil Dizisi Çoçuk Oyuncu Deniz Gerçek Beren Kasımoğulları’dır. 2011 yılında dünyaya gelen çocuk oyuncu Deniz Babil dizisi ile ilk dizi…

O Ses Türkiye Sina Kimdir

Gönderen - Aralık 14, 2019 0
O Ses Türkiye Sina yarışmaya İran’dan katılıyor. o ses Türkiye yarışmasında 14 Aralık akşamı sahne alan yarışmacı söylediği yabancı şarkı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir