O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir

Avatarayınlanan s
221 0
O Ses Türkiye yarışmasında 22 Aralık akşamı yayınlanan bölümde Tufan İlksöz Ankaralı Eşi Eskişehirli. 40 yaşında 1,5 sene önce Çocuk cerrahı olan Tufan İlksöz eşi ile birlikte işini bırakmış.

O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir

, O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir
O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir
O Ses Türkiye tarihinde ilginç bir olay olarak lanse edilen yarışmacı Tufan ilksöz yarışmada At Last Live şarkısını seslendirdi. Başarılı bir Çocuk cerrahı olan Tufan İlksöz ve eşi her şeylerini satarak bir karavan almışlar. Dünyada Cerrah olarak dövme yaptıran ilk kişi olduğunu iddia eden yarışmacının eşi de anastezi uzmanı.
, O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir
O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir

Şimdilerde dövme işi ile uğraşan yarışmacı doktorluğun bazı kısımlarını özlediğini ve bir yaştan sonra dövme tutkusuna devam ettiğini ifade ediyor.  Tüm jüri üyelerini  kendisine döndürmeyi başaran O Ses Çocuk Cerrahı Tufan sevdiği hayallerin peşinden gitmiş.

karavan ile Avrupa’nın tüm Ülkelerini eşi ile birlikte gezdiğini ifade eden eski Çocuk cerrahı Tufan Hadise’nin takımında yarışmaya devam edecek.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Efkan Gerçek adı Kariyeri

Gönderen - Şubat 24, 2020 0
Mucize Doktor Efkan Kimdir? Mucize Doktor dizisi hapishaneden karaciğer vermek için gelen Efkan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hasan Küçükçetin 6 Haziran 1981 yılında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir