Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
1038 0
Öğretmen Dizisi Ateş Kimdir?
Öğretmen dizisi Ateş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mert Ramazan Demir İstanbul ilinde 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Öğretmen dizisinde Lise son sınıf öğrencileri arasında yer alan Ateş hakkında detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Kariyeri

Fox ekranlarında 4 Mart Çarşamba akşamı izleyenler ile buluşacak olan Öğretmen dizisinde Lise Son sınıfta intihar eden bir öğrencinin intihara değilde cinayete kurban gitmiş olması konusu dizide ana konuyu oluşturuyor.Öğretmen Ateş ise bu öğrencinin gerçekte ölüm sebebini bilen kişiler arasındadır. 
Lise öğrencilerinin hocası olan Akif ise intihar olayını araştırır ve bunun gerçekte intihar değil de  cinayet olduğu yönünde ciddi bulgulara ulaşır. Ateş ise bu olay sonrası kendisini sınıftan ayrıştırır. Akif hoca ise lise son sınıf öğrencilerine mezun olmadan önce bir insanlık dersi vermek ister. Ders anlatma teknikleri diğer öğretmenlerden oldukça farklıdır. 
Akif hoca Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı öğrencilerini rehin alarak daha da ileri gider ve okulun bir bölümünde bomba patlatır. Tüm öğrencileri korkutarak  Rüya Örnek’i kimin öldürdüğünü veya buna sebep olanın kim olduğunu sorar. hocaları tarafından rehin alınan öğrencilerin kurtulmak için gerçeği anlatmaları gerekmektedir. 
, Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Kariyeri
Öğretmen  Ateş Kimdir

Öğretmen Dizisi Ateş
rolünü canlandıran Mert Ramazan Demir 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul ilinde doğan oyuncunun oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Oyuncu ilk olarak Üç Harfliler filminde rol almıştır. Bu hafta Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide öğrenciler arasında yer alan Ateş karakteri dizide bol bol ekranlara gelecek olan oyuncular arasında yer almaktadır. 
Öğretmen Ateş karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Öğretmen Dizisi Tuğrul hakkında bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz. 
, Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Kariyeri
Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Kariyeri
Çarşamba akşamları yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir ve Kuruluş Osman dizileri ile birlikte reyting yarışı içinde olacak olan Öğretmen dizisi fragmanları büyük ilgi odağı oldu. Öğretmen dizisinde genç oyuncular oldukça fazla yer aldığından gençlik dizisi olarak sosyal medyada da sıklıkla konuşulacak olan bir dizi türünde olabilir. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir