Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
1155 0
Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir?  

Öğretmen Dizisi Gizem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Afra Saraçoğlu Öğretmen Gizem karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacaktır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir?
Öğretmen Gizem 

Bir okul dizisi olarak Fox ekranlarında yayınlanacak olan Öğretmen dizisinin konusu okul dizisidir. Lise son sınıfta eğitim görmekte olan 30 kişiden bir öğrencinin intihar etmesi ile azalan sınıfı konu edinmektedir. 
Öğretmen okulların kapanmasına yakın sınıfta kalan 29 öğrenciyi rehin alarak intihar eden kızın gizemini çözmeye çalışır. Öğrenciler arasında yer alan oyuncular arasında yer alan Afra Saraçoğlu dizideki rolü gereği Gizem isimli öğrenciyi canlandırmaktadır.

Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri
Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir?

Öğretmen Dizisi Gizem (Afra Saraçoğlu) Kimdir?

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. İkinci Şans isimli sinema filmi ile kamera karşısına ilk defa çıkan oyuncu İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Üniversite şehri Eskişehir ilinde yüksek okuluna devam eden oyuncu sinema filminden sonra Star ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları isimli dizide yer almıştır. 
Bu dizide canlandırdığı Hayat Çetin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Öğretmen Gizem rolünü canlandıran Afra Saraçoğlu hanımın boyu  1.70 metredir. 48 kilogram ağırlığında olan oyuncu Yay burcudur.
Afra Saraçoğlu 2018 yılında düzenlenen 45. Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ödülü Fark yaratanlar olarak almıştır. Başarılı oyuncu 2016 yılında Çiçek karakteri ile İkinci Şans filminde rol alırken 2017 yılında Kayla rolü ile Kötü Çocuk filminde oynamıştır. 2017 yılında Ece karakteri ile Fazilet hanım ve kızları isimli dizide rol alan oyuncu 2019 yılında Hayat karakteri ile Kardeş Çocukları isimli dizide oynamıştır. Şimdilerde Öğretmen Dizisi Gizem karakteri ile Fox ekranlarında rol alıyor. 

Öğretmen Gizem karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu hakkında hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Öğretmen dizisi Gizem hakkında düşünce ve oyuncu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden bekliyoruz. Öğretmen dizisinde çalan şarkılara buradan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman Women’s Style Türkiye dergisine yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Öykü Gürman, Sen…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir