Öğretmen Dizisi Mine Kimdir? Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
210 0
Öğretmen Dizisi Mine Kimdir?  
Öğretmen Dizisi Mine rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Göksu Melek Ulucan 1996 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Göksu Melek Ulucan Öğretmen Mine karakteri ile Fox ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Fox tv ekranlarında kısa bir süre sonra yayınlanmaya başlayacak olan ve konusu ile oldukça dikkat çeken Öğretmen dizisi oyuncuları izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlere Öğretmen Mine rolü ve bu karakteri canlandıran Göksu Melek Ulucan hakkında bilgiler vereceğiz. 

, Öğretmen Dizisi Mine Kimdir? Gerçek Adı
Öğretmen Dizisi Mine
Öğretmen dizisinde sınıflarından bir kız öğrencinin intiharı sonrasında okulların kapanmasına yakın bir zamanda öğretmenleri tarafından rehin alınan 29 öğrenciyi izleyeceğiz. Tabi dizi sadece bir sınıfta geçmeyecek.
, Öğretmen Dizisi Mine Kimdir? Gerçek Adı
Öğretmen Dizisi Mine 
Gençlik ve lise dizilerinin çok beğenildiği günümüzde ilgi ile izleneceğini tahmin ettiğimiz dizide bir çok genç yetenek yer alıyor. Bu oyunculardan biriside Afili Aşk dizisinden hatırlayacağımız  Göksu Melek ULUCAN oldu. 

Öğretmen Dizisi Mine (Göksu Melek ULUCAN)

Öğretmen Mine karakteri ile ekranlara gelen Göksu Melek Ulucan 1996 yılında  İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 26 yaşında olan güzel oyuncu bu alanda derslerini  Zoom Arts’da almıştır. İstanbul ilinde bulunan Maltepe Üniversitesi Radyo Sinema  ve Televizyon bölümü mezunu olan başarılı oyuncu Hilal Saral’dan da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. 
Afilli Aşk dizisinde Ayça karakteri ile ilk olarak  dizi deneyimine başlayan oyuncu şimdilerde  Fox TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen dizisinde Mine rolünü canlandıracaktır.  Öğretmen dizisinde 18 yaşında bir kızı canlandıracaktır.  Mine olaylara konu okulun son sınıfında okumaktadır. Olayların ortasında kendisini bulması an meselesi olabilir. Sınıftaki intiharı araştıran öğretmen bakalım hangi sonuçlara ulaşacak.
Öğretmen dizisi Mine karakteri ve bu karakteri canlandıran Göksu Melek Ulucan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Öğretmen Dizisi Gizem hakkında detaylı bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Mine rolü ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz. Öğretmen dizisi son bölümde çalan şarkılara ve dizi müzikleri ile jenerik dizi müziğine buradan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir