Öğretmen Dizisi Selin Kimdir ? Gerçek adı

Avatarayınlanan s
669 0
Öğretmen Dizisi Selin Kimdir? 
Öğretmen dizisi Selin rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Bensu Uğur 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 20’li yaşların içinde olan Bensu Uğur Öğretmen dizisinde Selin karakterini canlandıracaktır. Reklam filmleri ile tanınan oyunca ve canladırdığı karakter hakkında detaylara yemin.org farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Fox ekranlarında 4 Mart günü Çarşamba akşamı izleyenler ile buluşması beklenen Öğretmen dizisi ağırlıklı olarak gençlerin oluşturduğu bir gençlik ve dram dizisi olarak ekranlara gelecek. Dizide aynı sınıfta eğitim gören 30 öğrenci bulunmakta, Bu öğrencilerden biriside lise son sınıfta okuyan ve arkadaşlarını çekemeyen Selin karakteri olacak. 
, Öğretmen Dizisi Selin Kimdir ? Gerçek adı
Öğretmen Dizisi Selin Kimdir

Bensu Uğur Kimdir? Öğretmen Dizisi Selin


Dizinin çekimleri İstanbul ilinde özel bir kolejde devam eden dizede rol alan ve dikkatleri üzerine çekmeye başaran oyuncular arasında yer alan Öğretmen Selin rolünü canlandıran  Bensu Uğur İzmir ili Karşıyaka ilçesindeki  Cihat Kora Anadolu lisesinden mezun olmuştur.

Bensu Uğur Fizy  tarafından yapılan 22.Liseler arası müzik yarışmasında sahne alarak başarı elde etmeyi başarmıştır. Şafak Fişek Ajansta oyunculuk eğitimleri alarak  ekranlarda bir süre yayınlanan Elidor şampuan reklamında oynamıştır. Daha sonra 2018 yılında “Lipton Ice Tea” reklamlarında oynamıştır. Bir sene sonra ise “Algida Cornetto Mini” çekilişi reklamında rol almıştır.

, Öğretmen Dizisi Selin Kimdir ? Gerçek adı
Öğretmen Dizisi Selin  


Şimdilerde Öğretmen dizisi Selin rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan güzel oyuncunun daha önce sinema ve dizi alanında bir kariye bulunmamaktadır. ilk olarak Öğretmen dizisi ile ekranlara gelecektir. Oyuncunun instegram adresi bensuugurr dur.


Öğretmen dizisi Selin ve bu karakteri canlandıran Bensu Uğur hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizi ve Oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Öğretmen dizisinde rol alan Öğretmen Dizisi Mine hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz..
, Öğretmen Dizisi Selin Kimdir ? Gerçek adı
Öğretmen Dizisi Selin Kimdir

Dizi fox ekranlarında yayınlanacak. Şimdiden büyük bir merak içinde beklenen dizinin fragmanlarından anladığımız kadarı ile lise son sınıf öğrencileri öğretmenleri tarafından rehin alınır. Tahminlerimize göre bu rehin alma işi aslında sınıftan intihar eden bir kız ile ilgilidir. Sınıfta bulunan ve başına buyruk olan bir öğrenci öğretmenine karşı gelerek sınıftan çıkmak istediğinde öğretmen önce onu etkisiz hale getirir ve ardından küçük çaplı bir bomba patlatır. 

Dizi konusu gereği daram türünde bir dizi olmasına rağmen genç oyunculardan oluştuğu için dizide bol bol dizi müzikleri ve şarkılarının çalınacağını düşünmekteyiz. Öğretmen Dizisinde Son Bölümdü Çalan Şarkı ve Dizi Müziklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Doğuş Kimdir

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O ses Türkiye yarışmasına İstanbul ilinden katılan Oğuz aynı zamanda amatör olarak oyunculuk yapıyor. Daha çok yabancı şarkılar seslendiren Oğuz’u…

Ramo Dizisi Alpay kimdir?

Gönderen - Ocak 28, 2020 0
Ramo Dizisi Alpay kimdir?  Ramo Dizisi Alpay ile Ramo’nun artık birlikte çalışacaklarını Yavuz bey söyler. Ramo bu duruma hiç memnun…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir