Öğretmen Dizisi Tuğrul Kimdir? Gerçek adı

Avatarayınlanan s
247 0
Öğretmen Dizisi Tuğrul Kimdir?
Öğretmen dizisi Tuğrul karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Efekan Can 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Efekan Can Öğretmen dizisinde Tuğrul rolünü canlandıracaktır. Öğretmen dizisine konu lisede son sınıf öğrencisi olan Tuğrul ve bu karakteri canlandıran oyuncu hakkında detaylar yemin.org farkıyla yazının devamında…

Öğretmen Dizisi Tuğrul (Efekan Can) 

Bilecik ilinde 1994 tarihinde dünyaya gelen Efekan doğduğu ilde Bilecik Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünü tamamlamıştır. Üniversite eğitim sonrasında Atölye Craft’ta Oyunculuk eğitimleri alan  oyuncu ilk olarak ekranların sevilen dizilerinden olan ufak Tefek Cinayetlerde rol almıştır. 

Canlandırdığı karakter ile Ufak Tefek Cinayetler dizisinde izleyenler tarafından tanınan oyuncu şimdilerde Fox ekranlarının yeni dizisi Öğretmen de Tuğrul rolünü oynayacaktır.
, Öğretmen Dizisi Tuğrul Kimdir? Gerçek adı
Öğretmen Dizisi Tuğrul Kimdir? 

Daha önceki haberlerimizde dizide geçmişi anlatan bir sahne için Serhan’ın gençliğini canlandıracak bir oyuncu arayışında olunduğunu söylemiştik. Cast ekibi aranan oyuncuyu Atölye Craft’ta buldu. İpek Bilgin’in oyunculuk okulu olan Atölye Craft’ta eğitim alan Efekan Can Serhan’ın gençliğine hayat verdi

Star Tv’de yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Ufak Tefek Cinayetler 9 Ocak tarihinde 11.bölümüyle ekrana gelecek. Dizide yer alan ana karakterlerin çocuklukları ortaya çıkmıştı fakat Serhan’ın geçmişi henüz yayınlanmamıştı. Yeni bölümlerde Serhan’ın geçmişine döneceğiz ve Ufak Tefek Cinayetler’de Efekan Can diziye dahil olacak.

Merve ve Serhan’ın nasıl tanıştığına dair ipuçlar izleyeceğimiz yeni bölümlerde Serhan’ın küçüklüğünü canlandıran Efekan Can merak ediliyor. Gelin hep birlikte Efekan Can’a yakından bakalım.
, Öğretmen Dizisi Tuğrul Kimdir? Gerçek adı
Öğretmen Dizisi Tuğrul
Bilecik ilinde üniversite eğitimi sonrasında İstanbul ilinde bulunan İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsününde lisans üstü eğitimini tamamlamıştır. Spor ve müzik ile arası iyi olan oyuncunu gitar ve piyano çalmaktadır. Bir çok spor dalında başarılı olan oyuncu güreş, voleybol ve basketbol gibi sevilen sporlara ile ilgilenmiştir.

Ela gözleri ile dikkat çeken Efekan Can’ın saçları kahverengidir. 1.79 metre boyunda ve  70 kilogram ağırlığındadır. Oyuncunun sosyal medya adresleri ise instegram :efekancann Twitter: EfekanCaan bunlardır.
Öğretmen dizisi Tuğrul rolünü canlandıran Efekan Can hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında düşüncelerinizi yorum bölümündün bekliyoruz. Öğretmen Dizisi Selin karakteri hakkında tüm merak ettiğiniz konulara buradan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir

Gönderen - Ekim 19, 2019 0
Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Fırat Altunmeşe’dir. İlk bölümü ile ekranlara gelen ve izleyici…

Yasak Elma Bülent Gerçek Adı

Gönderen - Şubat 23, 2020 0
Yasak Elma Bülent Kimdir? Yasak Elma Bülent karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Faruk Barman 1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir