Öğretmen Dizisinin Uyarlandığı Yabancı Dizi

Avatarayınlanan s
226 0
Öğretmen Dizisinin Uyarlandığı Yabancı Dizinin hangi dizi olduğu ve kaç bölüm olarak yayınlandığı dizi izleyenleri tarafından oldukça merak edilmektedir. Fox ekranlarında yayınlanan dizi ilk iki bölümünü geride bıraktı. Öğretmen dizisi Fox ekranlarında Medyapım tarafından hazırlanmıştır. Öğretmen Dizisinin orjinali Japon yapımı Mr. Hiiragi’s Homeroom isimli dizidir. Normalde 60 dakikalık bölümler ile yayınlanan Japon dizisi yayınlandığı ülkelerde oldukça iyi reyting sonuçları almayı başarmıştır. 

Öğretmen Dizisinin Uyarlandığı Yabancı Dizi hangisidir? Kaç bölümdür  

İlk iki bölümünü geride bırakan Öğretmen dizisinin Japon bir dizi olan Mr. Hiiragi’s Homeroom isimli diziden alıntı dizi olduğundan bahsetmiştik. Dizi yayınlandığı ülkesinde oldukça uzun yayınlanan diziler arasında yer aldı. 

Öğretmen Dizisi 30 kişilik bir sınıfta bulunan lise son sınıf öğrencileri arasından bulunan bir kızın intihar etmesini konu alıyor. başarılı bir öğretmen polis müdürü ile anlaşarak 29 öğrenciyi rehin alarak olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğunu öğrenmektir.  
, Öğretmen Dizisinin Uyarlandığı Yabancı Dizi
Öğretmen Dizisinin Uyarlandığı Yabancı Dizi 

İlgili Yazı

Mucize Doktor Son Bölüm Çalan Şarkı

Gönderen - Kasım 28, 2019 0
Mucize Doktor Son Bölüm Çalan Şarkıyı seslendiren şarkının ismi Başgan ve şarkıyı seslendiren ise Bora Duran beyefendi. Sevilerek izlenen Mucize…

Ramo Dizisi Afet Gerçek Adı Nedir?

Gönderen - Ocak 20, 2020 0
Ramo Dizisi Afet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Efsane Odağ hanım 1986 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Efsane Odağ hanım Ramo…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir