Özge Özder bebeklerinin yüzünü ilk kez gösterdi!

Avatarayınlanan s
301 0

Yemin.org / Detay –Özge Özder, geçtiğimiz ay anne oldu. Sosyal medya hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan oyuncu, bunlara bir yenisini daha ekledi. Daha önce çektiği videolarda doğumdan 40 gün sonra bebeğinin yüzünü göstereceğini söyleyen Özder, sözünü tuttu ve Eva Luna’nın yüzünü gösterdi.

Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Sadakatsiz’de Derya karakterine hayat veren Özge Özder, annelik heyecanı yaşıyor. Müzisyen Sinan Güleryüz ile evli olan ünlü oyuncu, yakın zamanda kızı Eva Luna’yı dünyaya getirmişti.

Sosyal medya hesabından eşi ve kızıyla yeni pozlarını paylaşan Özder, minik bebeğinin yüzünü de gösterdi. Çiçeği burnunda annenin gönderisine beğeni ve yorum yağarken; fotoğraflara düştüğü not da herkesi duygulandırdı.

Özge Özder, paylaşımında “Merhaba dünya…Dilerim varlığın dünyayı daha güzel bir yer yapsın… Ömrün ay gibi aydınlık ve parlak, masalları kıskandıracak kadar güzel ve ışıklı olsun ay kız. Annen ve baban çok aşık sana. Ömrümüz oldukça yanında, her ihtiyaç duyduğunda arkanda, siper olmamız gerektiğinde ve tüm kötülüklere karşı önünde, yanında olamıyorsak ise omuz başındayız meleğim. Bunu hiç unutma. Varlığın en büyük armağan bize… Sen kendini seç ve gerçekleştir yeter. Artık tüm şükürlerimiz varlığına. Hoş geldin annesinin küçük tırtılı. Kırkımız çıktı bugün. İyi dileklerinize, dualarınıza ve güzel kalplerinize emanet ederek paylaşıyorum meleğimi…” ifadelerini kullandı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Hangisi Hamam Bölümü değildir

Gönderen - Kasım 23, 2019 0
Hangisi Hamam Bölümü değildir ?IlıklıkSoğuklukUsturalıkKöpüklük Kim Milyoner Olmak İster 23 Kasım sorusunun doğru cevabı izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Yarışmacı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir