, Özge Özpirinçci’nin kaybolan telefonu nerede çıktı?

Özge Özpirinçci’nin kaybolan telefonu nerede çıktı?

Avatarayınlanan s
173 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk ile birlikte evinde koronavirüs salgınından korunmak için karantinada bulunuyor. Ünlü oyuncu sosyal medyayı sıklıkla kullanan bir isim.

Önceki gün paylaşımda bulunan oyuncu telefonunu kaybettiği ve bir süre bulamadığı notunu düştü. Sevgilisinin telefonundan arayınca çöp kutusundan gelen ses ile telefonu çöpe attığını fark eden Özpirinçci, bir hayli şaşkındı.

“Kutunun içinden ses gelmeye başladı. O kadar dezenfekte ettim, umarım bozulmaz” diye mesaj bırakan oyuncunun evde karantina günlerinde dalgınlığı da dikkat çekti.

3 sezon boyunca FoxTV ekranında yayınlanan Kadın dizisinde Bahar karakterine hayat veren oyuncu, müthiş bir performans sergilemiş ve Şubat başında final yaparak veda eden yapım ile kariyerinin zirvesine çıkmıştı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O Ses Türkiye yarışmasında 22 Aralık akşamı yayınlanan bölümde Tufan İlksöz Ankaralı Eşi Eskişehirli. 40 yaşında 1,5 sene önce Çocuk…

Babil Dizisi Cengiz Hasaroğlu Kimdir

Gönderen - Ocak 31, 2020 0
Babil Dizisi Cengiz Hasaroğlu dizide Egemen ve profesör İrfan tarafından dolandırılacak olan yeni kurbanlardan birisidir. oldukça varlıklı bir iş adamı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir