, Payitaht Abdülhamid’in Selim Paşa’sı Taner Ertürkler’in dövmesi çok şey anlatıyor!

Payitaht Abdülhamid’in Selim Paşa’sı Taner Ertürkler’in dövmesi çok şey anlatıyor!

Avatarayınlanan s
146 0

Yemin.org / Detay – Hakan Boyav, Payitaht Abdülhamid dizindeki rol arkadaşları ile youtube üzerinden görüntülü sohbette buluştu. Dizinin ekranda olmadığı bu dönemde,oyuncuların sosyal medya üzerinden buluşarak konuşmaları izleyiciler açısında da ilginç bir deneyim oluyor.

Hakan Boyav, arkadaşları için hazırladığı soruları yöneltti. Dizide Selim Paşa karakterini canlandıran Taner Ertürkler, uzun yıllardır farklı rollere hayat veren bir oyuncu.

Sakin ve alçak gönüllü yapısıyla bilinen Taner Ertürkler, Berlin doğumlu olduğunu, annesi ve ağabeyinin 45 yıldır Almanya’da yaşadığını söyledi. Kolundaki Türk bayrağı dövmesini yayında gösteren Taner Ertürkler, Türkiye’ye olan sevgisini de bu yolla ifade etti.

Hakan Boyav, “Adamsın” diye konuştu. Taner Ertürkler, “Zaten önce kalbe kazanır, sonra dövmedir o” diye konuştu. Çocukluk yaşlarında Hertha Berlin alt yapısında futbol oynayan Taner Ertürkler, babası ile Türkiye’ye dönmeseymiş futbolcu olacakmış.

Oyunculuğa 1990’lı yılların sonlarında başlayan Taner Ertürkler, Deli Yürek dizisinde Ümit olarak dikkat çekti.7 Numara, Dadı dizilerinde rol alan oyuncu, Adanalı’da Cengiz Komiser karakterini canlandırdı.İsimsizler dizisinde Ahmet karakterine de hayat veren oyuncu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Selim Paşa olarak yoluna devam ediyor.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 30, 2019 0
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Demet Özdemir’dir. Kocaeli ilinde 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Daha küçükken…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir