Ramo dizisi Adana Taşkapı Mahallesi Gerçekte Var mı?

Avatarayınlanan s
659 0
Ramo Dizisinde ismi geçen Adana Taşkapı Mahallesinin gerçek bir mahalle mi yoksa seneryo gereği kurgulanan bir isim mi olduğu dizi hayranlarının en çok merak ettiği konular arasında yerini aldı. Yemin.org sitesi olarak Ramo dizisinde ismi geçen Taşkapı Mahallesi hakkında tüm detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Muhteşem bir fragman sonrasında herkesin merak için de beklediği Ramo dizisi Adana ilinde çekilen dizilerden birisi olma özelliğini gösteriyor.  Ramo Dizisinde ismi geçen Taşkapı Mahallesi gerçek de olmayan bir yerdir. Bu Mahalle senaryo gereği kurgulanmıştır. 

, Ramo dizisi Adana Taşkapı Mahallesi Gerçekte Var mı?
Ramo dizisi Adana Taşkapı Mahallesi 

 Ramo Dizisi Adana Taşkapı?

Ramo dizisi ilk bölümde Adana’nın kalbi Taşkapı olarak adlandırılan Taşkapı mahallesi dizide seneryo gereği oluşturulmuş tabiri yerinde ise Çukur dizisinde ki mahalleye benzeyen bir mahalledir. Tamamı ile Senaryo gereği oluşturulan bir yerdir. Adana ilinde Taşkapı isminde bir mahalle bulunmamaktadır. dizinin bir çok bölümü adana ilindeki Hürriyet Mahallesinde yapılmaktadır. Senaristler farazi bir isim vererek Adana Taşkapı olarak diziye entegre etmişlerdir. 
, Ramo dizisi Adana Taşkapı Mahallesi Gerçekte Var mı?
Ramo dizisi Adana Taşkapı Mahallesi

İzleyenlerin bir diğer merak ettiği soru ise gerçekte de böyle mahallelerin olup olmadığıdır. Çukur ve Şimdi de Adana Taşkapı mahallelerinde bir çok olay olduğu veya suç örgütlerinin elinde olduğu senaryolar gereği olmaktadır.  
, Ramo dizisi Adana Taşkapı Mahallesi Gerçekte Var mı?
Ramo dizisi Adana Taşkapı Mahallesi
Adana ilimiz de toplamda 15 ilçe 829 Mahalle bulunmaktadır. bu mahalleler arasında yukarıda da belirtiğimiz gibi Taşkapı Mahallesi bulunmamaktadır. Ramo Dizisi nerede çekiliyor? Ramo Dizisi Taşkapı Mahallesi Gerçek te Var mı? sorularının yanıt aradığımız yazımızın burada sonuna geldik.  


İlgili Yazı

Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı

Gönderen - Ekim 31, 2019 0
Kurşun Dizisi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burçin Terzioğlu hanımdır. İstanbul ilinde 9 Mart 1980 Pazar günü dünyaya gelmiştir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir