Ramo Dizisi Afet Gerçek Adı Nedir?

Avatarayınlanan s
880 0
Ramo Dizisi Afet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Efsane Odağ hanım 1986 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Efsane Odağ hanım Ramo dizisinde Afet karakterine hayat verecek olan oyuncudur. İlk bölümü ile ekranlara gelen dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Ramo Afet hakkında detaylara yemin.org farkıyla yazının devamından ulaşabilirsiniz.  


Ramo Dizisi Afet Kimdir?

Ramo dizisinde Afet Musti ve Abdi’nin annesi rolünü canlandırmaktadır. Henüz daha  30’lu yaşlarında çekici ve güzel bir bayanı canlandıran oyuncu dizide rol alan Sebahat’in ilk gelinidir. Hasan dizide rolü gereği Afet’e aşık olmuş ve kaynanası Sebahat tarafından Hasan ile evlendirilmiştir. 
, Ramo Dizisi Afet Gerçek Adı Nedir?
Ramo Dizisi Afet Gerçek Adı Nedir? 
Ramo dizisinde ilk bölümde oyuncu karakterlerinin tanıtılmasının yanı sıra dizinin ana konusu ve seneryo hakkında izleyenlere bilgiler verildi. Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Ramo Afet karakterini canlandıran oyuncu Efsane hanımı tanıyalım.


Ramo Efsane Odağ Kimdir?

Ramo dizisinde Afet rolü ile ekranlara gelen Efsane Odağ Yonca karakteri ile  Avlu dizisinde yer almış ve hemen herkes tarafından tanınmışt. efsane hanım Aslen İzmir’li olup şimdilerde 34 yaşındadır. 168 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındaki oyuncu Başkent Ankara Üniversitesinde Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 
Efsane Odağ hanım daha öncelerinde Familya ve Meryem isimli dizilerde rol almış ayrıca Dümdüz Adam filminde de oynamıştır. Tiyatro ile içli dışlı olan oyuncu geçmiş dönemde Beni Unutma isimli günlük dizide rol almıştır. 
Ramo Dizisi Afet karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Ramo Afet hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz. Ramo dizisi Fatoş karakteri hakkında bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
, Ramo Dizisi Afet Gerçek Adı Nedir?
Ramo Dizisi Afet Gerçek Adı 


İlgili Yazı

, Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Cem Yılmaz ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında ortaya yeni iddialar atıldı. Magazin gündeminden düşmen büyük aşkın evliliğe…

Zümrüdü Anka Derman Sendedir Türküsü

Gönderen - Ocak 16, 2020 0
Zümrüdü Anka Dizisi Derman Sendedir türküsünü  Burcu Güneş seslendirmektedir. Geçtiğimiz yıllarda yayınladığı birbirinden güzel türküler ile büyük beğeni toplayan Burca…
, Fox TV’de Şevval Sam sürprizi!

Fox TV’de Şevval Sam sürprizi!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, popüler şarkı yarışması “Benimle Söyle”, 16 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de FOX izleyicilerine yine keyif dolu anlar yaşatacak.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir