, Sarp Levendoğlu, karantinada sevgilisinden uzak kaldı!

Sarp Levendoğlu, karantinada sevgilisinden uzak kaldı!

Avatarayınlanan s
95 0

Savaşçı dizisinde Haydar Bozkurt karakterini canlandıran Sarp Levendoğlu, Mart ayının ortalarından bu yana sette çalışma olmadığı için dinlenmeye çekildi.

Ünlü oyuncu, Datça’da sakin günler geçiriyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle İstanbul’dan giriş çıkışlar yasak olduğu için Sarp Levendoğlu ile sevgilisi Derya Şensoy ayrı düştü.

Derya Şensoy, sevgilisini çok özlediğini söyledi. Şensoy, “Giriş ve çıkışlar yasak olduğu için ayrı düştük. Ne o buraya gelebiliyor, ne de ben onun yanına gidebiliyorum. Çok özledim. Sağlığımız yerinde olsun da, tek derdimiz özlem olsun” açıklamasını yaptı.

Kötü günlerin geçmesini beklediklerini ifade eden Derya Şensoy, kendisini izole edip, korunmaya çaba harcadığını ifade etti.

Karantina dönemini evde geçirmeye çaba harcayan Derya Şensoy, 69 yaşındaki babası Ferhan Şensoy ile 63 yaşındaki annesi Derya Baykal’ın sağlık durumlarının da iyi olduğunu anlattı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Teoman Oral Kimdir

Gönderen - Aralık 8, 2019 0
O Ses Türkiye Teoman bağlama ve Keman Çalıyor. Yarışmaya Manisadan katılıyor. 26 yıllık sahne deneyimi olan Teoman Bey babadan müzik…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir