Savaşçı Dizisi Merlin Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Avatarayınlanan s
714 0
Savaşçı Dizisi Merlin Kimdir?
Savaşçı dizisi Merlin karakterini Anıl Altınöz canlandırmaktadır. Anıl Altınöz İzmir ilimizde 9 Ekim 1980 tarihinde dünyaya gelmiş olup terazi burcudur. Savaşçı Dizisinde Merlin rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncu ve kariyer hakkında detaylar yazımızın devamında bulabilirsiniz.   
Pazar akşamlarının sevilerek izlenen dizilerinden olan ve Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde ayrılan oyuncular gibi diziye dahil olan yeni oyuncularda yer almaktadır. Askeri dizide roller ve senaryo gereği oyuncu değişiklikleri bol bol yaşanmaktadır. Savaşçı dizisine son olarak katılan oyuncu Merlin karakteri ile Anıl Altınöz oldu. 

Dizinin son bölümü olan 93. bölümünde diziye dahil olması beklenen karakter Merlin dizide kötü tarafta yer alacak. Gizemli ve oldukça etkili bir ajan rolü ile ekranlara gelecek Olan Savaşçı Merlin Kılıç timi ile uğraşacak. Bir çok kötülük ile mücadele eden Savaşçı dizisindeki bordo bereliler bu sefer karşılarında Merlin adında bir casusu bulacak. 

Savaşçı Anıl Altınöz Kimdir? 

Savaşçı dizisinde  Merlin rolü ile ekranlara gelen Anıl Altınöz Ege bölgemizin en büyük şehri olan  İzmir ilinde 9 Ekim 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Vokalistlik dışında yazarlık da yapan oyuncu yüksek tahsilini ise yine aynı bölgede yer alan Celal Bayar Üniversitesi’nde Manisa ilinde tamamlamıştır. Anıl Altınöz ilk dizi deneyimi doksanlar dizisiydi. Canlandırdığı Atilla karakteri ile Doksanlar isimli dizide oldukça sevilen bir karakter olmuştu. 
Şimdilerde Savaşçı Merlin rolünü canlandıran oyuncu geçmiş tarihlerde Peşpeşe ve Sırtlarıdaki Hayat isimli sinema filmlerinde rol almıştır. Savaşçı dizisi Merlin rolünü canlandıran Anıl Altınöz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Anıl Altınöz’e canlandıracağı karakter ve yeni dizisinde yemin.org ekibi olarak başarılar diliyoruz. 
Savaşçı dizisi Merlin
Savaşçı dizisi Merlin

İlgili Yazı

Zümrüdüanka Saniye Kimdir? (Sebahat Kumaş)

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Zümrüdüanka Saniye Kimdir? Zümrüdüanka Saniye rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Sebahat Kumaş hanım 1989 yılında Aydın ilimizde dünyaya gelmiştir. Zümrüdüanka…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir