, Şebnem Bozoklu, ne kadar teşekkür etse az kalır!

Şebnem Bozoklu, ne kadar teşekkür etse az kalır!

Avatarayınlanan s
476 0

Yemin.org / Detay – 10 Mayıs Pazar, bugün Anneler Günü… Herkesin annesini hatırlaması, yeniden ona sevgisini ifade etmesi için en özel gün… Ancak bu yıl sarılmak, kucaklaşmak maalesef olmayacak. Belki birçok kişi annesini göremeyecek ve telefon ile, görüntülü sohbet ile yetinecek… Koronavirüs nedeniyle Anneler Günü farklı yaşanıyor.

Ünlü isimler de Anneler Günü dolayısı ile mesajlarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Bu isimlerden birisi de Şebnem Bozoklu oldu. Annesi Güler Bozoklu ile fotoğrafını yayınlayan oyuncu, hem sevgisini hem de minnetini anlattı.

atv’de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinde Yasemin rolüyle ekrana dönüş yapan oyuncu, koronavirüs salgını nedeniyle evinde karantinada. Dizinin akıbeti ise belirsiz. Böyle tarihi bir dönemde kutlanan Anneler Günü, akıllardan çıkmayacaktır. Şebnem Bozoklu da mesajıyla annesine olan sevgisini ifade etti.

İşte ünlü oyuncunun mesajı:

Canım annem ❤️ Seni seviyorum. Çocukken de dediğim gibi “dünyalar kadar”.  Ne kadar teşekkür etsem az gelir 🌸

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Zalim İstanbul Dizisi Yusuf Kimdir?

Gönderen - Ocak 28, 2020 0
Zalim İstanbul Dizisi Yusuf Kimdir? Zalim İstanbul dizisi Yusuf karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Oğuz Peçe İstanbul ilinde 1991 tarihinde…

Mucize Doktor Nil Kimdir?

Gönderen - Şubat 13, 2020 0
Mucize Doktor Dizisi Nil Kimdir? Mucize Doktor Nil rolünü canlandıran oyuncu Serra Pirinç 1997 doğumludur. Mucize Doktor dizisinde Nil Ölmen karakteri…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir