, Seda Akgül, Söylemezsem Olmaz’dan sitem ederek ayrıldı!

Seda Akgül, Söylemezsem Olmaz’dan sitem ederek ayrıldı!

Avatarayınlanan s
129 0

Yemin.org / Detay – Seda Akgül, kariyeri değil ailesini tercih etti! Beyaz TV ekranlarında uzun süre Ece Erken ve Bircan Bali’nin birlikte yürüttükleri Söylemezsem Olmaz programında ilk olarak Ece Erken, ayrılığı yaşanmıştı. Ece Erken’den sonra programı sunma noktasında Bircan Bali’nin yanına Seren Serengil ve Seda Akgül geldi.

Koronavirüs günlerinde yayınlara ara vermeyen program, Seda Akgül’ü zor durumda bıraktı. Programa katılmadan önce Çeşme’ye yerleşen ve anne-babasına yardımcı olan Seda Akgül, İstanbul’a gidip geliyordu.

Bu süreçte apart otelde kalan ve beslenmesine de dikkat edemeyen Akgül, hastanelik olmuş, sonrasında hastaneden ayrılıp yayına gittiği için eleştirilmişti.

Seda Akgül, programdan zorunlu olarak ayrıldığını açıkladı. Programın ara vermemesine sitem eden Akgül, “Mesleğimi de seviyorum ama 22 yıldır yalnız yaşıyorum. Ama bu günler sevginin, aile olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. 2 gün önce de ben serum almıştım çünkü apart otelde kalıyorum beslenmeme de dikkat edemiyorum.Sizlerden özür diliyorum. Ben bir ay önce bu kadar ciddi düşünmemiştim. Keşke diyorum, zaruri olmayan çok şart olmayan programlar ara verebilse. Birbirimize yaymasak.” diyerek programdan ayrıldığını duyurdu.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Babil Dizisi Mert Kimdir? Gürberk Polat

Gönderen - Şubat 7, 2020 0
Babil Dizisi Mert Kimdir?  Babil dizisinde Mert karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Gürberk Polat’dır. Geleceğin Starı isimli yarışmada erkekler kategorisinde…

Kurşun Gülce Akar Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Kasım 1, 2019 0
Kurşun dizisi Gülce karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berrak Tüzünataç  hanımdır. İstanbul’un 3. yakası olarak adlandırılan Yalova ilinde 1984 yılında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir