, Seda Bakan’ın moralini bozan kilolar!

Seda Bakan’ın moralini bozan kilolar!

Avatarayınlanan s
131 0

Yemin.org / Detay – 2019 yılının Ağustos ayında kızı Leyla’yı dünyaya getiren ünlü oyuncu Seda Bakan, doğum kilolarını verememekten dert yandı.

Doğum öncesinde 25 kilo aldığını anlatan oyuncu, bir dönem bu konuyu çok sorun yaptığını söyledi. Posta gazetesine konuşan oyuncu, doğum yaptıktan 15 gün sonra evde halüsinasyon gördüğünü ve kendini kötü hissettiğini anlattı.

Ünlü oyuncu, “Hamilelik döneminde 25 kilo aldım. Sonra veremeyince, moralim bozuldu. Artık acele etmiyorum, önceliğim kızım çünkü” diyerek bu konuyu kendi içinde çözdüğüne vurgu yaptı.

Daha önce panik atak da geçiren oyuncu, şimdilerde evinde ailesiyle birlikte karantina altında bulunuyor. Mutfakta çıkmayan, ev işleri ile günlerini geçiren oyuncu, daha fazla kilo almaktan da endişe ediyor.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Ali ile Duygu Sevgili Olacak mı?

Gönderen - Kasım 15, 2019 0
Ali patolojide ilk gününe mutsuz başlar. Adil hoca da Ferman’la aynı fikirdedir. Ali’nin büyümesi gerektiğini; hayatın gerçeklerini öğrenmesi gerektiğini düşünmektedir.…

Ramo’nun Sevgilisi Avukat Sibel Kimdir

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Ramo Dizisinde Ramo’nun sevgilisi avukat Sibel rolü ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Esra BİLGİÇ hanımdır. Başkent Ankara’da 1992 yılında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir