Sefirin Kızı Dizisi Elvan Kim? (Hivda Zizan Alp)

Avatarayınlanan s
635 0
Sefirin Kızı Dizisi Elvan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hivda Zizan Alp hanımdır. Başarılı oyuncu İstanbul ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 26 yaşında olan oyuncunu tiyatro eğitimi almış oyuncular arasındadır. Oyuncu hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 16 Aralık Pazartesi akşamı ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya gün sayan Sefirin dizisi  NGM ve Q3 Medya ortak yapımı bir dizi olma özelliği göstermektedir. 
Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem tarafından dizi senaryosu kaleme alınan Sefirin Dizisinin yönetmenliğini üstlenen isim ise Emre Kabakuşak beyefendi. Sefirin Kızı dizisinde başrol oyuncuları arasında Sancar karakterini canlandıracak olan Engin AKYÜREK ile birlikte Nare karakterini canlandıracak  Neslihan Atagül yer almaktadır. Türkiyede’ki çekimlerinin bir bölümü  Muğla da tamamlanan dizide  Yurt dışı çekimleri Montenegro da yapıldı. 

Sefirin Kızı Dizisi Elvan Kim?  (Hivda Zizan Alp)

Sefirin kızı dizisinde Elvan karakterinin dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı dizinin ilk bölümleri ile belli olacak. Sefirin Kızı Elvan karakterine hayat veren Hivda Zizan Alp 1993 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Haliç Üniversitesinde tamamladığı Tiyatro eğitimi sonrasında  Arefe karakteri ile Yeşil Deniz ve Fi isimli dizilerde oynamıştır. 
Oyuncu aynı zamanda müzik ile ilgili bir isimdir. Keman eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Hivda Zizan Alp şimdilerde 26 yaşlarındadır. 1,63 cm boyundaki oyuncu 49 kg ağırlığındadır. Frans ve Balat Monologlar Müzesi isimli tiyatro oyunlarında rol almıştır. 
, Sefirin Kızı Dizisi Elvan Kim?  (Hivda Zizan Alp)
Sefirin Kızı Dizisi Elvan Kim?  (Hivda Zizan Alp)
16 Aralık Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı dizisinde rol alan elvan karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında bilmediğimiz veya unuttuğumuz bilgileri yorum bölümünden yazarak diğer okurlarımızın da doğru bilgilere sahip olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Sefirin Kızı Menekşe karakteri hakkında bilgiler bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Ramo’nun Sevgilisi Avukat Sibel Kimdir

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Ramo Dizisinde Ramo’nun sevgilisi avukat Sibel rolü ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Esra BİLGİÇ hanımdır. Başkent Ankara’da 1992 yılında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir