Sefirin Kızı Dizisi Gediz Gerçek Adı?

Avatarayınlanan s
1061 0
Sefirin Kızı Dizisinde Gediz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Uraz Kaygılaroğlu 30 haziran 1987 doğumludur. Balıkesirli olan oyuncu reklamcılık bölümünü İstanbul ilinde bulunan Bilgi üniversitesinde tamamlamıştır. Şimdilerde Sefirin Kızı Gediz karakteri ile adından sıkça söz ettiren Uraz Kaygılaroğlu hakkında detaylı bilgiler yemin.org farkı ile aşağıya çıkartılmıştır. 

Sefirin Kızı Dizisi Gediz Gerçek Adı?

Sefirin kızı dizisi ilk bölümünün ardından ikinci bölüm fragmanı ile popüler video izleme sitesi youtube de şimdilerde trent listelerinin en başında yer almakta. Bu da gösteriyor ki Sefirin kızı dizisi oldukça başarılı bulundu izleyenler tarafından. Sefirin Kızı dizisi oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu oyunculardan birisi de Sefirin Kızı Gediz olarak dizide rol alan Ural Kaygısız olacaktır. 

Sefirin Kızı Dizisi Sancar’ın Karısı Menekşe Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu sevilen gençlik dizisi  Pis Yedili dizisi sonrasında ise Baba Candır dizilerinde rol almıştı. 1987 yılında dünyaya gelen oyuncu aslen Balıkesirli olmasına rağmen üniversite eğitimini İstanbul’da almıştır. Harem isimli dizide Feminen karakteri ile rol alan oyuncu ilerleyen dönemlerde canlandırdığı Ömer karakteri ile Eski Hikaye dizisinde rol almıştı. Bir dönem takip isimli yarışma programında sunuculuk yapan başarılı oyuncu Yedi Güzel Adam dizisinde ise canlandırdığı Adil Erdem Bayazıt rolü ile tanınmaktadır. 
Son olarak ekranlara Sefirin Kızı Gediz karakteri ile gelen Kaygılaroğlu “Baba Candır ” isimli dizide Haluk, sevilen dizi Klavye Delikanlıların da ise  Volki rolü ile ekranlara gelmişti. Dizi oyunculuğu kadar sunuculuk konusunda da başarılı olan oyuncu bir çok projede sunuculuk yapmıştır .Sunuculuk ve dizi deneyimleri gibi oyuncunun bir çok film projesi de vardır. 

, Sefirin Kızı Dizisi Gediz Gerçek Adı?
Sefirin Kızı Dizisi Gediz Gerçek Adı?

Sefirin Kızı Dizisi Gediz karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sefirin Kızı Dizisinde rol alan Sefirin Kızı Dizisi Kavruk Ömer Gerçek Adı hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O Ses Türkiye yarışmasında 22 Aralık akşamı yayınlanan bölümde Tufan İlksöz Ankaralı Eşi Eskişehirli. 40 yaşında 1,5 sene önce Çocuk…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir