Sefirin Kızı Dizisi Loki Kimdir? Gerçek adı

Avatarayınlanan s
511 0

Sefirin Kızı dizisi Loki Kimdir? Gerçek adı


Sefirin Kızı dizisinde Loki karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Furkan AKSOY 16 nisan 1994 yılında Adıyaman ilinde dünyaya gelmiştir. Furkan Aksoy Sefirin Kızı Dizisinde Loki rolünü canlandırıyor. Oyuncu ve canlandırdığı Loli karakteri hakkında detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.
Ekranların yeni dizilerinden olan ve sevilerek büyük bir beğeni izlenen Sefirin kızı dizisinde Furkan AKSOY Loki karakteri ile dizinin son yayınlanan bölümünde ekranlara geldi. Son olarak Sen anlat Karadeniz isimli dizide canlandırdığı Fatih rolü ile hemen herkes tarafından tanınan başarılı oyuncu yeni yeteneklerimizden. Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu gibi oyuncuların başrellerinde yer aldığı dizide son bölümde eski bir mali dosya yüzünden ceza evinde bulunan Sancar ve onun sadıcı Gediz  hapisten kurtulmak için bir yol ararlar. Sancar ve Gediz kendilerini ceza evinden çıkartmak için Necdet’i aradıkları sırada diziye yeni katılan Loli’den yardım alırlar. 
Sefirin kızı Loki ise eskimeyen bir aşk ile Menekşe tutkunu birisidir. Yatakhanede onun resmi baş köşede durmaktadır. Loki karakterinin dizide sürekli mi yoksa konuk oyunu mu olacağı konusunu ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz. Loki karakterini canlandıran Furkan Aksoy’un kariyerine yazının devamından ulaşabilirsiniz.
, Sefirin Kızı Dizisi Loki Kimdir? Gerçek adı
Sefirin Kızı Loki Kimdir?

Furkan AKSOY Kimdir? Sefirin Kızı Loki 

Sefirin kızı Loki rolünü canlandıran Furkan Aksoy 16 Nisan 1994 tarihinde Adıyaman ilinde dünyaya gelmiştir. Koç burcu olan oyuncunun boyu  1.77 cm ve kilosu ise 75 kilogramdır. Şimdilerde İstanbul ilinde yaşayan oyuncu Kültür Üniversitesini İstanbul ilinde tamamlamıştır.2016 yılında Trt ekranlarında sevilerek izlenen Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Yaman karakteri ile  ilk olarak rol almıştır. Daha sonra ise SAK dizisinde Fatih KALELİ rolü ile dizinin ana karakterinin kardeşi rolünü canlandırmıştır. 

Furkan Aksoy Dizileri

2018- 2019 – Sen Anlat Karadeniz (Fatih Kaleli)

2016- 2017 – Sevda Kuşun Kanadında (Yaman Demir)

Sefirin kızı Loki karakteri ile ekranlara gelen Furkan Aksoy ve canlandırdığı karakter hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı rolü ile ilgili olarak düşüncelerinizi yorum bölümünden bekliyoruz. Oyuncunun instagram adresi “furkanaksoytr” dur.

, Sefirin Kızı Dizisi Loki Kimdir? Gerçek adı
Furkan AKSOY Sefirin Kızı Loki 

İlgili Yazı

Doğduğun Ev Kaderindir 1.Bölüm Özet

Gönderen - Aralık 26, 2019 0
Doğduğun Ev Kaderindir 1.Bölüm Özet İşsiz içkici dayakçı bir baba Bayram ve temizliğe giden fedakar bir anne Sakine’nin kızı olan Zeynep’in…

Mucize Doktor Nil Kimdir?

Gönderen - Şubat 13, 2020 0
Mucize Doktor Dizisi Nil Kimdir? Mucize Doktor Nil rolünü canlandıran oyuncu Serra Pirinç 1997 doğumludur. Mucize Doktor dizisinde Nil Ölmen karakteri…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir