Sefirin Kızı Dizisi Menekşe Kim? (Tülin Yazkan)

Avatarayınlanan s
653 0
Sefirin Kızı dizisinde  Menekşe karakteri ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Tülin YAZKAN hanımdır. 1991 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncunun oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyuncu hakkında detaylı bilgileri yazımızın ilerleyen bölümlerinde detayları ile bulabilirsiniz. 16 Aralık 2019 tarihinde ilk bölümü ile Star ekranlarında olacak Sefirin kızı dizisi oyuncularından tanıtacağımız isim Menekşe rolünü canlandıran Tülin Yazkan hanım olacak. 
Büyük bir merak ile beklenen Sefirin kızı dizisine artık sayılı günler kaldı. Dizi Pazartesi akşamları Çukur dizisi ile reyting yarışında olacak. Dizide bir çok oyuncu rol alırken diziyi merak ile bekleyen isleyenler de dizide hangi oyuncuların rol alacağını şimdiden araştırmaya başladı. Bir önceki yazımızda sizlere Sefirin Kızı Elvan karakteri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. 
Dizi senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem tarafından hazırlanan yeni dizide Emre Kabakuşak yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır.Engin AKYÜREK ile birlikte Neslihan Atagül dizide başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Sefirin kızı dizisi oyuncuları kadar dizinin çekim yerleri de izleyenlerin bir diğer merak ettiği konu oldu. Dizinin Türkiye’deki çekim yerlerinin büyük çoğunluğu şirin ilimiz Muğla’da gerçekleşmiştir. 

, Sefirin Kızı Dizisi Menekşe Kim? (Tülin Yazkan)
Sefirin Kızı Dizisi Menekşe Kim? (Tülin Yazkan) 

Sefirin Kızı Dizisi Menekşe Kim? (Tülin Yazkan) 

Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Tülin Yazkan hanım 28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiş oyuncularımızdan birisidir. Başarılı üniversitelerimizden olan  Beykent Üniversitesinde Oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Oyuncu 1.62 boyunda ve  48 kilogram ağırlığındadır. https://www.instagram.com/tulinyazkan/?hl=tr hesabından oyuncunun instagram hesabına ulaşabilirsiniz.
Yılanların Öcü dizisinde rol alan Tülin YAZKAN ilerleyen dönemlerde Yazın Öyküsü ile  Fox Tv de ekranlara gelmişti.  Daha sonra ise sevilen dizi  Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınasında oynamıştır. Reklam yüzü olarak da görünün oyuncu şimdilerde yeni dizisi Sefirin Kızı dizisinde Menekşe ile ekranlarda olacak.  
Sefirin Kızı dizisi Menekşe karakterinin dizide nasıl bir rol ile olacağı konusunda bilgiler netleşmediğinden şimdilik bu konuda bilgi veremiyoruz. Menekşe karakteri ile Sefirin kızı dizisinde rol alan Tülin Yazkan hakkında yorum bölümünden düşünce ve görüşlerinizi yazarak etkileşimde bulunabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir