Sefirin Kızı Dizisi Müge Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
242 0
Sefirin Kızı Dizisi Müge karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Esra Kızıldoğan 2 Aralık 1979 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  Devlet Konservatuarını İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Yeni diziler arasında yer Sefirin Kızı dizisi adından oldukça sık söz ettiren diziler arasında yerini aldı. Bir çok başarılı oyuncuyu kadrosunda bulunduran Sefirin Kızı dizisinde bir önceki yazımızda sizlere  Sefirin Kızı Dizisi Yahya karakteri ile ilgili bilgiler vermiştik.Bu yazımızda sizlere Müge karakterini canlandıran Esra Kızıldoğan ile ilgili bilgiler vereceğiz. 

, Sefirin Kızı Dizisi Müge Gerçek Adı
Sefirin Kızı Dizisi Müge Gerçek Adı  

Sefirin Kızı Esra Kızıldoğan (Müge Karakteri)

Esra Kızıldoğan Sefirin Kızı dizisinde Müge rolü ile ekranlara geliyor. Başarılı oyuncu  2 Aralık 1979 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 40  lı yaşlarda olan oyuncu  Devlet Konservatuarı mezunudur. Eskilerin çok iyi hatırlayacağı Çiçek Taksi isimli dizide bir dönem konuk oyuncu olarak ekranlara gelen Kızıldoğan daha sonra ise Diyar karakteri ile Beyaz Gelinci dizisinde rol almıştı. 
Uzaylı Zekiye karakteri ile  Leyla ile Mecnun  dizisinde rol alan oyuncu  2011 yılında ise canlandırdığı Feride karakteri ile Masum isimli dizide ekranlara gelmişti. Kızıldoğan Kronoloji ve Bahtı Kara isimli filmlerde oynamıştır. Sefirin Kızı Dizisi oyuncusu Esra Kızıldoğan 170 cm boyunda ve 57 kg  ağırlığındadır. 
Sefirin Kızı Müge karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sevilerek büyük bir beğeni ile izlenen Sefirin Kızı Dizisi Son Bölümde Çalan Şarkıları merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilir. 

İlgili Yazı

Kurşun Dizisi Tomris Ayaz Gerçek Adı

Gönderen - Ekim 31, 2019 0
Kurşun Dizisi Tomris Ayas karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Begüm Akkaya’dır. 8 Şubat 1991 Cuma günü dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 28…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir