Sefirin Kızı Dizisi Sancar’ın Karısı Menekşe Kimdir?

Avatarayınlanan s
359 0
Sefirin Kızı Dizisi Sancar’ın Karısı Menekşe rolü ile izleyenlerin karşısına çıkan oyuncunun gerçek adı Tülin Yazkan 1991 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 29 yaşında olan oyuncu tiyatro eğitimini Beykent Üniversitesinde tamamlamıştır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz. 
Star tv ekranlarında izleyenler ile buluşan Sefirin Kızı dizisinde Sancar’ın yeni karısı rolünü canlandıran  Menekşe  karakteri izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Başarılı bir şekilde ilk bölümü ile ekranlara gelen Sefirin kızı dizisinde yer alan oyuncular arasında bulunan Tülin Yazkan dizide Menekşe karakterine hayat verecektir.

Sefirin Kızı Dizisi Sancar’ın Karısı Menekşe Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde yer alan oyunculardan olan ve ekranları başındaki izleyenlerin en çok merak ettikleri Kavruk Ömer hakkında bir önceki yazımızda sizlere detaylı bilgiler aktarmıştır. Menekşe Efeoğlu rolü ile dizide yer alan oyuncu dizinin bir başka ana karakteri olan Sancar’ın karısıdır. Sefirin Kızı Menekşe uzun yıllar boyunca zengin birisi ile evlilik hayalleri kurmuştur.
 Bu hayallerini ise Sefirin Kızı Sancar karakteri ile evlenerek gerçekleştiren Menekşe içi dışı bir bir insan değildir. Dışarıdan bakıldığında bir çiçek gibi sade görünen Menekşe yardımsever ve merhametli olsa da aslında içten içe kötülük düşünen birisidir. Menekşe Sancar’ın ikinci karsı olduğu için Nare ve Sancar’dan olan üvey kızları Melek Menekşe için bir tehlikedir. 

Sefirin Kızı Dizisi Tülin Yazkan Kimdir?

Menekşe karakterini canlandıran Tülin Yazkan İstanbul ilimizde 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncu olan Tülin Yazkan şimdilerde 29 yaşındadır. Oyuncunun boyu 1.62 cm kilosu ise  48 kg dır. Oyunculuk eğitimini Beykent Üniversitesinde tamamlamıştır. Yılanların Öcü isimli dizi ile kariyerine başlayan başarılı ve güzel oyuncu canlandırdığı İpek karakteri ile Bodrum Masalı dizisinde 2016 yılında oynamıştı. 

Şimdilerde Sefirin Kızı Menekşe rolü ile ekranlara gelen Tülin Yazkan Bodrum Masalı isimli diziden bir yıl sonra ise Kırlangıç Fırtınası isimli dizide İnci karakterine hayat vermiştir. Hemen herkesin merakla izlediği ufak tefek Cinayetler dizisindeki Merve Aksak isimli ana karakterin gençliğini canlandırmıştı.
, Sefirin Kızı Dizisi Sancar’ın Karısı Menekşe Kimdir?
Sefirin Kızı Dizisi Sancar’ın Karısı Menekşe Kimdir?

Sefirin Kızı dizisi Menekşe karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir