Sefirin Kızı Dizisi Yahya Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
656 0
Sefirin Kızı Dizisinde Yahya karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Doğukan Polat’tır. İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelen oyuncu Oyunculuk bölümünü Beykent Üniversitesinde tamamlamıştır. İlk bölümünü geride bırakan ve izleyenler tarafından oldukça merak edilen Sefirin kızı dizisinde rol alan oyuncuları yemin.org sitemizde tanıtmaya devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda sizlere Sefirin Kızı Dizisi Gediz  karakterini siz değerli okurlarımıza tanıtmıştık. 

Sefirin Kızı Dizisi Yahya Gerçek Adı 

Sefirin Kızı dizisi oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip diziler arasında yer almaktadır. Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Doğukan Polat Sefirin Kızı dizisinde Yahya rolü ile ekranlara geliyor. 
Bir çok projede rol alan oyuncu hakkında merak edilen detaylar yazımızın devamında. Doğukan Polat Üsküdar ilçemizde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitiminin yanında ayrıca Sosyoloji bölümünü de Anadolu Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Oyuncu Aşık karakteri ile Star ekranlarında yayınlanan ve sevilen dizi Söz de adından oldukça söz ettirmişti. Reklam projelerinin yanı sıra hemen herkes tarafından bilinen Vatan Sağolsun,  Çanakkale 1915, gibi filmlerde oynamıştır. Komedi alanında iki seri olarak gösterime giren  Hükümet Kadın1-2 filmlerinde de rol alan oyuncu Mahsun Kırmızıgül’ün Mucize isimli filminde de rol alan oyuncu şimdilerde Sefirin Kızı Yahya karakteri ile izleyenler karşısında olacak. 
, Sefirin Kızı Dizisi Yahya Gerçek Adı
Sefirin Kızı Dizisi Yahya Gerçek Adı 
Yeni dizi Sefirin kızı Yahya karakteri  hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Sefirin Kızı Dizisi Sancar’ın Karısı Menekşe  hakkında detayları bu bağlantıda bulabilirsiniz. 

İlgili Yazı

, Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Gönderen - Nisan 28, 2020 0
Hazal Kaya, modacı Tuvana Büyükçınar ile yapmış olduğu instagram sohbetinde Türk dizilerinin hikaye ifade tarzının önemine işaret etti. İnsanların hem giyim hem de yiyecek anlamında ihtiyacından fazlasını tüketmesinden…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir