Sefirin Kızı Dudu Karakterini Kim Canlandırıyor?

Avatarayınlanan s
228 0
Sefirin kızı dizisinde Dudu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlayda Ildır’dır. İlayda Ildır İstanbul ilinde 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesinde oyunculuk eğitimlerine halen devam etmektedir. İlayda Ilgın  Sefirin kızı dizisinde Dudu karakteri ile izleyenlerin karşısına çıktı. Oyuncu hakkında detaylar yazının devamında. 
Sefirin Kızı Dudu Kimdir?

Sefirin kızı dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizinin ana karakteri olan Sancar ve onun ailesi tarafından Burs verilerek okuması için yardımcı olunan Dudu memlekete geri döndü. Sancar ve Gediz işyerlerine yardımcı olmak üzere bir personel aradığı için Gediz bu iş teklifini Nare’ye yapar. Nare ise çok istemese de bu teklifi kabul eder. İş için Sancar ise Üniversite eğitimini tamamlayan ve iyi derece İngilizce bilen Dudu’yu işe alır. Aynı iş pozisyonu için böylelikle hem Nare hemde Duru işe alınmış olur. 

Ancak Sancar Nare’yi iş yerinde görünce bu duruma katlanamaz ve Gediz ile yağmur altında tartışarak kavga ederler. Dizide duru karakterinin konuk oyuncu mu yoksa kalıcı oyunculardan mı olacağını dizi hayranları merak etse de şimdilik bu konu tam olarak netlik kazanmamıştır. Sefirin Kızı Duru karakteri ile birlikte dizi oyuncu kadrosunu güçlendirirken Duru karakterini canlandıran İlayda Ilgın hanımı tanıyalım. 
, Sefirin Kızı Dudu Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sefirin Kızı İlayda Ildır Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Dudu rolü ile ekranlara gelen İlayda Ildır 1996 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İstanbul ilinde bulunan Yeditepe üniversitesinde  Oyunculuk üzerine eğitimlerine halen devam eden oyuncu oyuncu D-Smart reklam filminde rol almıştı. Daha çok reklam filmlerinde görmeye alıştığımız İlayda Ilgın Avon, Coca Cola, Tadını Çıkar ve Yogo isimli reklam filmlerinde rol almıştır. 
Sevilerek izlenen komadi dizisi Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide 2017 yılında rol alan oyuncu bu dizide Bilge rolü ile ekranlara gelmişti. Yakın zamanda ekranların sevilen askeri dizisi Savaşçıda Nazlı rolü ile ekranlara gelmişti. Şimdilerde Sefirin Kızı  Dudu rolü ile diziye dahil olan İlayda Ildır Star ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Söz’de Ateş ile sevgili rolü ile ekranlara gelmişti. 
Sefirin Kızı Dudu karakteri ile ilgili olarak yorum bölümünden düşüncelerinizi yorum bölümden yazabilirsiniz. 
, Sefirin Kızı Dudu Karakterini Kim Canlandırıyor?
Sefirin Kızı Dudu 


İlgili Yazı

Kuruluş Osman Theokoles Kimdir?

Gönderen - Kasım 27, 2019 0
kuruluş Osman Theokoles karakteri dizinin ikinci bölümünde diziye yeni katılan oyuncular arasında yer aldı. Osman beyin mahkeme için kalede teslim…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir