Sefirin Kızı Son Bölümde Çalan Şarkı ve Türküler

Avatarayınlanan s
450 0
Sefirin Kızı Dizisi Son Bölümde çalan Şarkı Dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Sevilerek izlenen Sefirin kızı dizisinde son bölümde çalan şarkıyı kimin söylediği ve şarkının sözleri hakkında detaylı bilgileri yemin.org sitemizde bulabilirsiniz.

Sefirin Kızı Dizisi Son Bölümde Çalan İki Keklik türküsü Bir çok sanatçı tarafından seslendirilmektedir. Sefirin Kızı İki keklik şarkısı dizide son bölümde çalan şarkıdır. 


Sefirin Kızı 2.Bölümde Çalan Şarkılar (23 Aralık Pazartesi) 
Sefirin kızı dizisi 23 Aralık son bölümde çalan şarkı ve şarkıya ait sözler ile video klibine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Sefirin Kızı Son Bölümde Çalan Şarkı ve Türküler

Sefirin Kızı Dizisi ilk bölümü ile 16 Aralık akşamı ekranlara geldi. Sefirin Kızı Dizisi 1. Bölümde çalan  Alaca Kuş Uçtu şarkısı ve bu şarkıya ait sözleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizide rol alan Nare karakterinin kızını babasına bıraktığı esnada ki duygusal anlar oldukça etkili bir sahne olurken dizide çalan şarkılar ve jenerik dizi müzikleri de izleyenlerden tam not aldı. Sefirin Kızı ilk bölümde ekranlara gelen ve dizi için hazırlandığını düşündüğümüz şarkı ile birlikte dizide seslendirilen şarkıları bu bölümden beğeninize sunacağız.
Sefirin Kızı 1.Bölümde Çalan Şarkılar
Sefirin Kızı Alacanın Efesi Şarkısını Seslendiren Yüksel Baltacı bey olurken şarkının  Sözleri ise  Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem ikilisine ait. Sefirin Kızı dizisinde çalan şarkının Müziğini ise Gökhan Kırdar yapmıştır. .

Alaca kuş uçuyor,
Al boyanmış kanıyor,
Aman nerdesin,
Yörük dağı karadır,
Efem sevda kanatır,
Alaca kuş nerdesin,
Sefirin Kızı Eyvah,
Bahtımda sızı Eyvah,

Sefirin kızı eyvah,
Efemin yası eyvah,
Alaca Kuş uçtu,
Efe pişman oldu,
Alaca Kuşun efesi,
İnanmazsan sevdaya,
Sevdan sır olur…

Sefirin Kızı Dizisi Son Bölümde çalan Şarkı ve türküler ile ilgili yorum bölümünden isteklerinizi yazabilirsiniz. 
Sefirin Kızı Dizisi Lazca Söylenen Türküyü Ayşenur Kolivar hanım seslendirmektedir. Sefirin Kızı Lazca Türkünün ismi ise  E Asiye Türküsüdür. 

İlgili Yazı

Zemheri Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı

Gönderen - Aralık 21, 2019 0
Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Zemheri  Ay Yapım imzası taşımaktadır. Yapımcılığında Kerem Çatay imzası bulunan Zemheri dizisinde çalan şarkılar…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir