Seksenler Dizisi Ayşegül Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
609 0
Seksenler dizisinde Öğretmenin kızı Ayşegül karakterine canlandıran oyuncunun gerçek adı Yağmur AKÇİL’dir. Lise birinci sınıfa giden Ayşegül henüz daha 15 yaşındadır. Seksenler dizisi ilk deneyimi olan olan oyuncunun dizide emekli bir öğretmenin kızını canlandırmaktadır.

Seksenler Dizisi Ayşegül Gerçek Adı  

Hafta içi her gün Trt ekranlarında izleyenler ile buluşan sevilen dizi Seksenler dizisinde yeni sezonda diziye bir çok isim dahil oldu ve olmaya devam ediyor. Bu oyunculardan biriside dizi sektöründe ismini pek tanımadığımız ve ilk dizi tecrübesinin bu dizide yaşayan genç oyuncu Yağmur AKÇİL oldu. 

Trt ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisine Adil Öğretmen karakterinin kızı Ayşegül rolü ile ekranlara gelen oyuncu hakkında dizi deneyimi çok fazla olmadığı için detaylı olarak bilgiler bulunmuyor.

Diziye yeni dahil olan oyuncu ve karakteri hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Seksenler dizisinde artık yavaş yavaş 90lı yıllara doğru yelken açılıyor. Dizide o yıllarda bol yavaş yavaş hayatımıza giren pasaj kültürü de yer almaya başladı.

, Seksenler Dizisi Ayşegül Gerçek Adı
Seksenler Dizisi Ayşegül Gerçek Adı  

İlgili Yazı

Mucize Doktor Koray ve Mira Kimdir?

Gönderen - Şubat 20, 2020 0
Böbreğinde tümör olan ve lise mezuniyet balosuna gitmek isteyen Koray ve onun hastanede tanıştığı  kemoterapi gören Mira karakterleri  dizinin son…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir