Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir?

Avatarayınlanan s
319 0
Seksenler dizisinde Müdür Cevdet karakteri ile diziye yeni katılan oyuncu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Sevilerek izlenen Seksenler dizisi TRT ekranlarında yeni sezonda yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Dizide mahalleye yeni yapılan inşaatta ne olduğu ise oldukça merak edilen konular arasında yerini almıştır. Bu yeni yapılacak olan inşaatta çok yakında ne olacağı ortaya çıkacak. 
, Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir?
Seksenler Dizisi Müdür Kimdir? 

Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir? 


Seksenler dizisinde bekçi Bekir’in güvenlik olarak çalıştığı ve yakında açılacak olan inşaatın Müdürü olarak diziye katılan oyuncu açılış için mahalle sakinlerine davetiye dağıtmaya başladı. 
, Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir?
Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir? 
Dizide yeni açılacak olan yerin Müdürü Cevdet  olarak kendisini mahalle sakinlerine tanıtan oyuncu pastacı Sami’ye pasta siparişi verirken Çaycı Mesut’a daçay ve gazoz siparişi verdi. Muhtarı da açılışa davet Eden Seksenler Dizisi Müdür Cevdet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri hakkında detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 
, Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir?
Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir?
Yeni Yüzyıl Üniversitesi “İletişim Yönetimi Yüksek Lisansı” programında akademik öğrenimini tamamlamıştır. Ayrıca Özyeğin Üniversitesi “Girişimcilik Yüksek Lisansı” programında da özel öğrencidir. Ümit ÜNKER Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak devam ettirmiştir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır.

15 yıl Tiyatro sanatıyla yakından ilgilenen Ümit ÜNKER, bu alanda Oyunculuk, Sahne Tasarımcılığı ve Yönetmenlik denemelerinde de bulunmuştur. En iyi yönetmen, En iyi Aktör ve En iyi Dekor tasarımı ödüllerine sahiptir. Ünker son olarak Çocuklar Duymasın’ın kadrosuna oyuncu olarak katıldı.

İlgili Yazı

Hangi üniversitenin Kısaltması KÜ Değildir

Gönderen - Şubat 29, 2020 0
Hangi üniversitenin Kısaltması KÜ Değildir?KırklareliKırıkkaleKastamonuKoç Üniversitesi Milyoner olmak İster Yarışmasında az önce sorulan sorunun cevabı İçin Tıklayınız Hangi üniversitenin Kısaltması…
, Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Gönderen - Nisan 9, 2020 0
Survivor2020 Tatlıları Yapan Hande Kimdir  Survivor Tatlıları Yapan Hande izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Survivor açık arttırma tatlılarını yapan Hande…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir