Seksenler Dizisi Seyfi Kim? Kemal Kuruçay

Avatarayınlanan s
447 0
Seksenler Dizisi Seyfi karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Kemal Kuruçay’dır. 1962 yılında dünyaya gelen oyuncu bir çok dizi ve projede rol almıştır. Oyuncu hakkında detaylar yemin.org adresinde. Trt ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile izlenen dizide oldukça sık ekranlara gelen Seyfi karakteri gerek rolü gerekse canlandırdığı karakter ile özdeşleşmesi ile büyük bir beğeni topluyor. 
Trt ekranlarında yeni sezon ile birlikte her gün ekranlara gelen Seksenler dizisinde Seyfi rolü ile ekranlara gelen Kemal Kuruçay dizide giydiği çizgili pijama ile herkesi güldürmeyi başaran bir isim. Babacan karakter mahalle Muhtarı Fehmi’ye her defasında Fethi bey diyerek onu her bölüm çileden çıkaran Seksenlerin Seyfi karakteri artık birde kızının kocası Butik Ali ile uğraşmaktadır.

 
, Seksenler Dizisi Seyfi Kim? Kemal Kuruçay
Seksenler Dizisi Seyfi Kim? Kemal Kuruçay
Seksenler Seyfi Kimdir?

Kemal Kuruçay 10 Haziran 1962 yılında dünyaya gelmiştir. Daha üniversite yıllarında tiyatro ile tanışıklığı başlamıştır. Bu uğrda okuduğu İşletme bölümünü bile bırakmayı tercih etmiştir. Çocuklar Duymasın dizisi gibi aile dizileri ile ekranlara gelen oyuncu bir başka komedi dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan Zoraki Başkan gibi dizilerde rol almıştır. 
Seksenler Seyfi Oynadığı Diziler 
Sevgili Düşmanım
Pulsar
Baba Oluyorum
Çılgın Yuva
Bizim Konak
En İyi Arkadaşım
Seksenler dizisi Seyfi karakteri ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yorum bölümünden oyuncu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Seksenler dizisi yeni sezon oyuncularından olan Yeni Sami (Yorgancı Sami) karakteri hakkında bilgi almak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir