, Serenay Sarıkaya için koronavirüs salgını bir fırsat oldu!

Serenay Sarıkaya için koronavirüs salgını bir fırsat oldu!

Avatarayınlanan s
45 0

Yemin.org /Detay – Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Alice müzikali ile 2 sezon sahnelerde yer aldı. Oyuncu, müzikal ile birlikte geçtiğimiz aylardan itibaren Bergen filmine de hazırlanmaya başlamıştı.

Acıların Kadını olarak bilinen arabesk müziğin güçlü sesi Bergen’in hüzünlü hikayesini anlatmak adına farklı hazırlıklara girişen Sarıkaya, özellikle sesinin arabeske yatkın olmaması eleştirileri almıştı.

Aldığı bu eleştiriler sonrası şan derslerini artıran ve sıklıkla Bergen şarkıları söyleyerek onun yorumuna sesini yaklaştırmaya çalışan Serenay Sarıkaya, çalışmalarını daha güçlü şekilde yapabilmek adına koronavirüs salgınından bir hayli istifade edecek.

Daha önce Haziran ayında başlaması planlanan Bergen filminin çekimleri Eylül ayına ertelendi. Bu da ünlü oyuncuya daha çok çalışabilmesi adına çok önemli bir 3 ay sağlamış oldu.

Yapım şirketinin 1,5 yıl önce başlattığı hazırlıklarda Serenay Sarıkaya’nın da kendini tam olarak çekimlere hazırlaması mümkün olacak.

Sevgilisi Cem Yılmaz ile magazinbasının en çok konuştuğu isimlerden olan Serenay Sarıkaya, karantinada olduğu bu süreçte de harıl harıl rolüne çalışıyor.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Funda Gerçek Adı Yaşı

Gönderen - Şubat 18, 2020 0
Mucize Doktor Funda Kimdir?  Mucize Doktor Funda rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Ebru Aytemur hanım İstanbul ilinde 1988 yılında dünyaya…
, Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Gönderen - Nisan 28, 2020 0
Hazal Kaya, modacı Tuvana Büyükçınar ile yapmış olduğu instagram sohbetinde Türk dizilerinin hikaye ifade tarzının önemine işaret etti. İnsanların hem giyim hem de yiyecek anlamında ihtiyacından fazlasını tüketmesinden…

Mucize Doktor Ali ile Duygu Sevgili Olacak mı?

Gönderen - Kasım 15, 2019 0
Ali patolojide ilk gününe mutsuz başlar. Adil hoca da Ferman’la aynı fikirdedir. Ali’nin büyümesi gerektiğini; hayatın gerçeklerini öğrenmesi gerektiğini düşünmektedir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir