Sevdim Seni Bir Kere Aslım Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
769 0
Star tv ekranlarında günlük olarak yayınlanan diziler arasında yer alan Sevdim Seni Bir Kere Aslım Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgiler vereceğiz. Dizide Aslım karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Yağmur Çokgenç hanım dizide önemli rollerden birisi ile izleyenlerin karşısında olacak. Satar tv bu sene günlük diziler kervanına eklediği Sevdim Seni Bir Kere Dizisi ile istediği başarıyı elde etmeye çalışacak. Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan oyunculardan biriside Aslım rolüne renk verecek olan Yağmur ÇOKGENÇ hanımı tanıyalım.

Ankara ilinde çekimleri devam eden günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere bir aksilik  olmazsa Eylül ayı içinde izleyenler ile buluşacak. Dizinin saati ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak reyting yarışında günlük diğer diziler ile aynı saatte olması beklenmektedir. Dizide rol alan oyuncular arasında Eylül karakterini canlandıran  Şifanur Gül hanım ile birlikte  Yağız karakterini canlandıran Berk Bakioğlu birlikte rol alacak. Focus Film tarafından çekimlerinin yapılacağı belirlenen dizide rol alan Aslım aslında annesi tarafından büyük bir yalan söylenerek uzun yıllar kandırılmış ve gerçekleri öğrenmesine engel olunmuştur. Aslım dizide zengin bir kız rolü ile ekranlara gelirken  dizideki partneri Ozan fakir bir karakterdir.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım ?

Dizide rolü gereği Egenin şirin ili İzmir’den yola çıkarak Başkent Ankara’da eğitimini tamamlamak amacı ile yola çıkan Aslım daha ilk günlerinde Dizinin bir diğer kahramanı Ozan ile tesadüf eseri tanışır. Daha tanışmasının ilk saatlerinde Ozan ile şiddetli bir kavgaya tutuşan Aslım ve Ozan arasındaki bu tatlı tartışma ve kavgalar dizinin ilerleyen bölümlerinde aşka dönüşecektir. Dizide ana konu olarak Aslım ve Ozan aşkı işlenirken diğer taraftan da Aslım’ın babasının gerçek babası olmadığını öğrenmesi ile de Annesi arasındaki bağlar kopar.

Dizi günlük diziler arasında yer aldığından dolayı senaryosu zaman içinde oldukça farklı şekiller alacaktır diye tahmin ediyoruz. Günlük diziler zaman içinde senaryolardan kopmaların ve akışına doğru yol aldığı dizilerden olduğu için bu dizide de neler olacağı ilerleyen bölümlerde netlik kazanacaktır. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Aslım karakteri böyle bir karakter iken bu rolü canlandıran Yağmur Çogenç hanımı da tanıyalım biraz.

, Sevdim Seni Bir Kere Aslım Gerçek Adı Kariyeri
Sevdim Seni Bir Kere Aslım Gerçek Adı Kariyeri

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yağmur Çokgenç Kimdir ?

Dizide Aslım karakterine hayat veren oyuncu Yağmur Çokgenç aslen İzmir’li olup  henüz 1999 Doğumlu şimdilerde 20 yaşındadır. Dizi kariyerine ilk olarak Çocuklar Duymasın dizisi ile başlamıştır. Sevilen dizide bir dönem  Cansu rolü ile rol almıştı. Başarılı ve güzel oyuncu Folkart Academy’de oyunculuk üzerine gerekli eğitimleri almıştır. Üniversite eğitimine hali hazırda devam eden oyuncu kariyeri boyunca bir çok tiyatro gösterisinde rol almıştır.
Günlük dizilerde rol alan oyuncular için çok bilindik isimler ile çalışmak mümkün olmadığından yeni tanıtan isimler ve yüzler ön planda olmaktadır. Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde rol alan Yağmur Çokgenç hanım 1,74 cm boyundadır. 57 kilogram olan genç oyuncunun gözlerinin rengi ise kahverengidir. Oğlak burcu olan genç oyuncu dizide canlandıracağı Aslım karakteri ile bakalım nasıl bir performans sergileyecek hep birlikte göreceğiz.

Henüz 20 yaşlarında olan oyuncunun Sevdim Seni Bir Kere dizisinde oyunculuk deneyimi artması beklenmektedir. Oyuncu  Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde halen  oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Yüksek okul eğitimine  psikoloji bölümünde devam eden oyuncunun instegram adresi ise  @yagmurcokgenc dir. Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında Kraliçe unvanına layık görülmüştür.
Sevdim Seni Bir Kere Aslım rolü ile ekranlara gelecek olan Yağmur Çokgenç hanıma yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Oyuncunun dizide nasıl bir başarı elde edeceği yönündeki tahminlerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz. Yeni dizilerden olan Yabancı Dizisi Ekin Karakteri hakkında detaylı bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yine dizide rol alan Eylül karakteri ile ilgili buradan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Mucize Doktor Koray ve Mira Kimdir?

Gönderen - Şubat 20, 2020 0
Böbreğinde tümör olan ve lise mezuniyet balosuna gitmek isteyen Koray ve onun hastanede tanıştığı  kemoterapi gören Mira karakterleri  dizinin son…

O Ses Türkiye Aysu Mişon Kimdir

Gönderen - Aralık 8, 2019 0
O Ses Türkiye Aysu Mişon yarışmaya Kıbrıs’dan katılıyor. Sahne almayan ancak özel günlerde şarkı söyleyen Aysu Mişon 26 yaşında. O…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir