Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Eylül Gerçek adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
761 0
Kısa bir süre sonra Star Tv ekranlarında günlük olarak izleyenlerin karşısına çıkacak olan Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Eylül Gerçek adı Kariyeri dizinin takipçileri tarafından oldukça merak ediliyor. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Eylül karakterinin gerçek ismi Şifanur Gül hanımdır. Günlük dizinin kadın başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Dizide rol alan erkek başrol oyuncusu  Yağız  ile birlikte rol alacaktır. Beni Bırakma Yemin gibi diziler oldukça fazla izlenme oranı yakalayınca televizyon kanalları günlük diziler ile gündüz ve haber öncesi yayınlarını dolduruyor. Bu dizilerden biriside Eylül ayının 9 unda başlaması beklenen Sevdim Seni Bir Kere dizisi olacak. Dizide rol alan Eylül karakteri nasıl bir karakter olacak peki?

Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir?

Dizide fakir kızı canlandıran başrol oyuncusu Eylül olacak. Dizinin yan karakterleri arasında yer alan bir başka kadın oyuncu olan  Aslım  ile birlikte bol bol ekranlara gelecek olan oyuncu seneryo gereği Aslım’ında yakın arkadaşıdır. Bir lokantanın yardımcı aşçılığını yaparak geçimini sağlayan Eylül burada tanıştığı Yağız karakterine aşık olacaktır. Dizinin henüz bir kaç bölümü yayınlanmadığı için karakter hakkında çok detaylı bilgiler veremesek Eylül dizide acı çeken kız olacaktır diye tahmin ediyoruz. Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde Eylül rolünü canlandıracak olan oyuncu Şifanur Gül hanım hakkında bilgilere yazımızın bundan sonraki kısmından ulaşabilirsiniz. 

Şifanur Gül Kimdir? Kariyeri Boyu Kilosu Yaşı Sevgili

Ekranlardan pek tanınmasa da Şifanur Gül hanım dizi ve tiyatro alanında eğitim alan güzel oyuncular arasında yer almaktadır.  Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosunda eğitimini tamamlayan oyuncunun ilk dizi projesi ise Sevdik Seni Bir kere isimli dizi olacaktır. Oyuncunun sosyal medya adresleri ise https://www.instagram.com/sifanurgull/ ve https://twitter.com/sifanurgul isimli sitelerde yer almaktadır. Oyuncu henüz 20 li yaşlardadır. Oyuncu hakıknda çok fazla detaylı bilgi şimdilik bulunmadığı için detaylı bilgileri sizlere daha sonra sunacağız.

, Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Eylül Gerçek adı Kariyeri
Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Eylül Gerçek adı Kariyeri
Günlük dizi hayranlarının merakla beklediği yeni dizi Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Eylül Gerçek adı Kariyeri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak diziye ilgi büyük olacaktır. Ekranlarda yeni göreceğimiz Eylül karakterine hayat veren Şifanur Gül hakkında yorum bölümünden görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yağız Gerçek Adı Kariyeri ve Sevdim Seni Bir Kere Aslım Gerçek Adı Kariyeri hakkında detaylı bilgilere bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Gizem Seven Kimdir

Gönderen - Aralık 1, 2019 0
O Ses Türkiye Gizem Seven daha önce 2014 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılan isimlerden birisi. Eller Günahkar isimli şarkı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir