Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yağız Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
1155 0
Star Tv ekranlarında 9 Eylül günü yayınlanması beklenen ve yeni sezon günlük dizileri arasında yer alan Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yağız Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgiler vereceğiz. Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde Yağız karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berk Bakioğlu’dur. Yeni başlayacak olan dizide erkek başrol oyuncusu olarak ekranlara gelecek olan Berk Bakioğlu hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Günlük dizilerin usta yapımcılarından olan Focus Film bu sezonda Star Televizyonu için yeni bir diziye imza attı. Bildiğiniz üzere Focus film Beni Affet ve Unutma Beni gibi diziler ile adından oldukça söz ettirmişti. Dizide rol alan oyuncular dizi günlük bir dizi olması münasebeti ile çok ta tanınan isimler olmayacaktır. Bir önceki yazımızda sizlere dizide rol alan Sevdim Seni Bir Kere Aslım karakterini tanıtmıştık.

Sevdim Seni Bir Kere Yağız Kimdir?Nasıl Bir Karakterdir?

Dizinin erkek başrol oyuncusu olan Yağız dizide oldukça yakışıklı bir başrol karakteridir. Dizinin konusu gereği Yağız Ankara ilinde babası ile birlikte yaşamaktadır. Babası ile birlikte daha çok onun işlerini takip eden Yağız son derece akıllı ve bilgili birisidir. Aşkı için yapamayacağı yoktur. Henüz 20 yaşlarında genç ve zengin bir karakteri canlandırmaktadır. Dizinin bir başka başrol oyuncusu olan Eylül karakterine yemek yediği esnada aşık olacaktır. Eylül’e aşık olması ile birlikte hayatı da bir şekilde yavaş yavaş değişime uğrayacaktır.

Dizide sevdiği kız için olmadık işlere kalkışacak olan Yağız ile birlikte rol alacak olan Eylül ikilisinin nasıl bir performans göstereceği günlük dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizinin ilk bölümlerinin yayınlanması ile birlikte Yağız karakterinin de senaryoda nasıl şekilleneceği belli olacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere Berk Bakioğlu Kimdir?

Berk Bakioğlu dizi ve tiyatro alanında eğitim almış genç yeteneklerden birisidir.  Sevdim Seni Bir Kere dizisi ile ekranlara ilk defa gelecek olan oyuncu bu konuda da ilk deneyimini yaşayacaktır. Berk Bakioğlu  bir dönemler Selin Boronkoy ajansı oyuncusuydu. Şimdilerde  19 yaşında olan genç oyuncu 2000 doğumludur. Oldukça uzun boyu ile dikkat çeken yarışmacı 1.88 cm boyundadır. Atletik bir vücuda sahip olan oyuncu bu vücudunu hem fitten hemde yüzme sporuna borçludur. İyi derecede İngilizce ve Lazca bilmektedir.

Karadenizli olduğunu tahmin ettiğimiz genç yetenek Berk Bakioğlu dizide Yağız karakteri ile ekranlarda olacak. Oyuncunun sosyal medya adreslerini merak eden dizi hayranları için İnstagram adresi @berk.bakioglu/ dur. Dizide rol alan oyuncunun performansı hakkında yorum bölümünden görüşlerinizi yazabilirsiniz. Genç ve başarılı yetenekler artık günlük dizilerde ön plana çıkan oyunculardan olmaktadır. Günlük dizilerde ön planda olan dizi oyuncuları yerine yeni yüzler yer almaktadır. Bu oyunculardan biriside genç ve yakııklı oyuncu Berk Bakioğlu’dur.

, Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yağız Gerçek Adı Kariyeri
Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yağız Gerçek Adı Kariyeri

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yağız Kimdir? sorusunun yanıtını verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizide rol alan ve yardımcı yan rollerde bol bol ekranlara gelecek olan Sevdim Seni Bir Kere Aslım karakteri hakkında detaylı bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir