Sevgili Geçmiş Dizisi İzleyici Yorumları 3.Bölüm

Avatarayınlanan s
200 0
, Sevgili Geçmiş Dizisi İzleyici Yorumları 3.Bölüm
Sevgili Geçmiş Dizisi İzleyici Yorumları 3.Bölüm
Sevgili Geçmiş Dizisi İzleyici Yorumları 3.Bölüm ile devam ediyor.Sevilerek izlenen Sevgili Geçmiş Dizisi 3.Bölüm Dizi analizi hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden yapabilirsiniz.  Sinan’ın arabasında Tekin’in alyansının bulunmasının ardından genç adamı sorguya alırlar. İpek; adamın savcılığa ardından cezaevine gitmesine razı olamaz ve arabada kendisinin yüzüğü düşürdüğünü söyler. Refik arabaya koyduğu için İpek’in yalan söylediğini anlar. Komiser bu olaylar ışığında Sinan’ı bıraksa da haftada bir gün imzaya gelmesini emreder. 

Sevgili Geçmiş Dizisi İzleyici Yorumları 3.Bölüm

Sinan kargaşa sırasında komiserin odasında Tekin’in arabasının benzincideki görüntüsünü görür. Benzinciye gider ve görüntülerin devamını izler. Azra’nın bir süre sonra geri geldiğini görür. Görüntüleri siler. Bu bilgiyle İpek’e şantaj yapar.
Yüzük meselesi ortaya çıkınca telaştan Deren çantasını masada bırakır. Fakir bir çocuk dosyayı da çantayı da çalıp kaçar. Deren çocuğu yakalayamaz ve panik olur. Kenan araştırıp çocuğu bulup eşyaları alır. Çocuğa eziyet eden adamı döverken Deren onu görüp şoke olurken Kenan da dosyadakileri görür. Deren İpek’le kardeş olduklarını itiraf eder.
, Sevgili Geçmiş Dizisi İzleyici Yorumları 3.Bölüm
Sevgili Geçmiş Dizisi İzleyici Yorumları 3.Bölüm

Azra yeni bir plan yapar ve Tekin’in telefonunu alıp Mahir’le İzmir’e gider. Orada telefonu açıp İpek’e mesaj atar. Çilem ve Cemil; onların bulunduğu lokantaya gelir. Yüzleşirler. Çilem kendisinin ve Burak’ın başına gelenleri anlatır. Azra kendisini savunur ama Çilem onu dinlemez. Azra çok üzgün masaya ardından eve döner. Kızlar ona destek olmaya çalışır
İpek ise Tekin’in borçları olduğunu öğrenince şoke olur ve ödemek için Cemal’in avukatı ile konuşup zamanla taksit imkanı ister. Cemal olumlu cevap verdirince İpek para arayışına girer. Deren kardeşini çağırıp para ister. Onları gören Kenan kıskanır. Kendi kasasında olan parayı getirip İpek’e verir. Refik de Tekin’in bir müşterisinden acil toplu bir sipariş alır. Herkes el birliği ile zeytinleri toplar, zeytinyağı yapar. Sipariş imkansıza yakın zamanda gerçekleşir.
Cemal’in evlilik teklifini kabul eden Cahide’nin bir şartı vardır. Çocuklarından uzak durması.. Cemal kabul etmiş gibi yapar. İşlemler devam ederken Cemal’in evindeki hizmetli kadın Cahide’yi görmeye gider. konuşurken şartını söylediğinde kadın hiç de çocuklarından uzak durmadığını söyler. Cahide nikah kıyılırken gelir ve Cemal’e bir tokat atıp gider.
Cemal Cahide’nin bu tavrından sonra hemen bir adamını Güneşlibahçe’ye yollar. Kenan’ın ofisine gider. Bir adamı avantalı bir iş olduğunu düşünerek Kenan’mış gibi davranır ve İpek’in zeytinyağlarının bulunduğu fabrikaya girip yağları döker ve orayı ateşe verir. Olayı öğrenenler yıkılır
Diğer tarafta Cemal Çilem’i esir alan ve nişanlısını öldüren adamı evine çağırır. Kız adamı görünce delirir. Cemal ustalıkla yiğenin öfkesini alıp tekrar Azra’ya yöneltir. Kötü adama Azra’nın yerini söyleyip arkadaşının üzerine salar. 

İlgili Yazı

Kadın Dizisi Buket Kimdir?

Gönderen - Aralık 29, 2019 0
Kadın Dizisi Buket karakteri ile diziye dahil olan yeni oyuncu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Salı akşamlarının sevilen dizisi…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir