, Sevgili Geçmiş’in Azra’sı Özge Özacar kapı gıcırtısına bile oynar!

Sevgili Geçmiş’in Azra’sı Özge Özacar kapı gıcırtısına bile oynar!

Avatarayınlanan s
36 0

Yemin.org / Detay – Sevgili Geçmiş dizisinde Azra karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özge Özacar, evde karantina günlerinde hayranlarının sorularına instagram hesabının hikaye bölümünden video paylaşarak yanıt verdi.

Dans etmeyi çok seven, sesinin güzelliği ile de dikkat çeken oyuncu, Sevgili Geçmiş dizisinde başrolde yer almış ve yapımın en dikkat çeken ismi olmuştu. Dans etmeyi sevdiğini “Kapı gıcırtısına bile oynarım lafı benim için çok doğru” sözleriyle ifade eden Özacar, hayatında ilk biber gazını Fenerbahçe yüzünden yediği itirafından da bulundu.”Çile çekmeye bayılıyorum, o yüzden Fenerbahçeli”yim diyen oyuncunun bu sözleri de dikkat çekti.

Kilosunu dengede tutmakta çok zorlandığını, yemek yeyip de kilo almayan birçok kişi varken kendisinin yedikçe kilo aldığını ifade eden oyuncu, ‘Harmandalı’ oyununun da hastası olduğunu belirtti.

Özge Özacar, “Sevgili Geçmiş dizisinde ekibin başını ağrıttım, ne olur harmandalı oynayacağımız bir sahne olsun diye” şeklinde konuştu.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Osmanlı’da istiva hattı ne demekti.

Gönderen - Ocak 25, 2020 0
Osmanlı’da istiva hattı ne demektir.İran sınırı.İpekyolu.Başlangıç meridyeni.Ekvator. Kim milyoner olmak ister yarışmasında 25 ocak akşamı sorulan 60.000 liralık sorunun doğru…

Mucize Doktor Son Bölüm Çalan Şarkı

Gönderen - Kasım 28, 2019 0
Mucize Doktor Son Bölüm Çalan Şarkıyı seslendiren şarkının ismi Başgan ve şarkıyı seslendiren ise Bora Duran beyefendi. Sevilerek izlenen Mucize…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir